En Yeni İğne Oyaları Değişik Keloğlan Modeli Yapılışı

Merhaba Hanımlar. Umarım yazılardan bir şeyler öğreniyorsunuzdur. En yeni iğne oyaları ile bugün de karşınızdayım. Herkes bilir ki iğne oyası denince akla gelen tek şey zahmetli bir iş olduğu. Aslında bir iş ne kadar uğraştırıcı olursa o kadar güzel ve değerli olur. Ben kendimi çok sıkıldığım zamanlarda bu şekilde motive etmeyi tercih ediyorum. Sizler de her yeni gün ile birlikte farklı ve birbirinden güzel modelleri denemek isterseniz sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizlere değişik keloğlan modelinden bahsedeceğim.

İğne oyası modelleri her zaman zor olacak diye bir kaide yoktur. Oldukça kolay iğne oyası modelleri de mevcuttur. Ayrıca ilk defa yapıyorsanız ve çok zorlanıyorsanız çatal ve kalem gibi eşyalar da kullanabilirsiniz. En azından eliniz alışana kadar güzel ürünler çıkarma fırsatı yakalarsınız. Hem her zaman karışık işlemeler yapmanıza gerek yoktur. En güzelini yapmak için kendinizi çok yormayın. Sade ve düz modeller de son derece güzel durmaktadır.

Kendinizi yormak demişken şu konuya da değinmek isterim. Eğer bu işi kazanç sağlamak amacı ile yapmıyorsanız başında saatler harcamanıza gerek yoktur. Bu durumda gözlerinize zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda bel ve boyun rahatsızlıklarının önüne geçmek için rahat bir çalışma ortamı oluşturmalısınız.

değişik iğne oyası keloğlan modeli yapımı

Değişik Keloğlan Modeli İçin İğne Oyası

İğne oyası ile çok farklı ve harika işler yapabilirsiniz. Özellikle doğru modeller bir arada kullanıldığında harika görüntüler ortaya çıkmaktadır. Birden fazla model kullanacaksanız mutlaka boyutlarının ve geçişlerinin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde birbirine çok yabancı modeller kullanırsanız olumlu sonuçlar almazsınız.

Hanımlar genelde belli başlı yerlere iğne oyası yapmayı sever. Ben genelde havlu kenarlarını ve masa örtülerine işlemeyi tercih ediyorum. Ama bu yazıda anlatacağım modeli kesinlikle başörtülerinde ve ya mevlüt örtülerinde kullanabilirsiniz. Aslında her model çok kullanışlı ve bir o kadar da güzel görünmektedir. Bu nedenle iğne oyası çok eski zamanlardan beri tercih edilmektedir.

Sizin de yeni model denemek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Özellikle değişik keloğlan modelini çok beğeneceğinize de eminim. Aşağıda paylaştığım videoda yapımı çok net bir şekilde gösterilmiştir. Hemen başlamak isterseniz vakit kaybetmeden malzemelerinizi hazırlayın.

En Yeni İğne Oyaları Değişik Keloğlan Modeli Yapılışı

Bu modelin adı keloğlan olmasına rağmen aynı bir çiçek gibi gözüktüğünü göreceksiniz. Artık çiçek modelleri her yerde kullanılıyor. Diğerlerine göre evrensel bir şekil olması kullanma nedenleri arasında yer alabilir. Keloğlan modelini daha önce görmemiş olabilirsiniz. Daha önce yapmadığınız bir modeli denemekten daha fazla keyif alacaksınız.

En yeni iğne oyaları modeli yapılışını videolu anlatım ile daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Model bittiğinde örnekteki gibi olmazsa telaş yapmayın. Mutlaka alıştıkça daha iyisini yapabilir hale geleceksiniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git