En Yeni İğne Oyaları Modelleri Yapımı

Merhaba arkadaşlar. Geleneklerimizin önemli bir parçası olan iğne oyaları ile ilgili tüm modelleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bilindiği üzere iğne oyası ince bir işçilik gerektirir. Bu nedenle yapımları diğer her şeyden daha zordur. Sabırlı ve yeniliklere açık bir yapıya sahip olmanız bu modelleri hemen yapabileceğiniz anlamına gelir. Her yeni gün ile birlikte araştırmalarımıza başlıyor ve farklı tecrübeler edinmek istiyoruz. En yeni iğne oyaları modelleri ve anlatımlı yapımı için web sitemizi takip etmeye devam edin.

Geçmişten bugüne yaşadığımız yerlerde kültür değişiklikleri oldu. Bu durum her şeyi etkilediği gibi oya modellerinde de değişikliğe sebep olmuştur. Her kültürde yaşayan insanlar farklı işlemeler ortaya çıkarmıştır. Günümüzde ise hepsi bir araya toplandığı için çok şanslıyız. Ama eskiden herkes yeni modelleri kendileri oluştururdu. Şimdilerde biz sadece bildiklerimizi uygulayabiliyoruz. Belki sizlerin de kendinize öz modelleri vardır. Benimle paylaşırsanız son derece mutlu olurum.

Yeni modeller deneyerek yeteneklerimizin açığa çıkmasını sağlayabiliriz. Ayrıca her yeni model ile bilgi haznemiz de genişler. Böylece sevdiklerimiz ile daha yeni şeyler paylaşma imkanımız olur. Bu ve diğer yazılarımızda anlattığımız modelleri deneyerek kendinizi geliştirme fırsatını yakalamış olursunuz.

en yeni iğne oyalari modeli yapımı videolu anlatım

En Yeni İğne Oyaları Modelleri

Gördüğünüz modelleri değiştirmek de size kalmış. Tüm bildiklerinizi bir araya koyarak eşi benzeri olmayan ürünler çıkarabilirsiniz. Bu da yaratıcı bir kişiliğe sahip olduğunuzun göstergesidir. Mutlaka kendinizi her konuda geliştirin. Ufkunuzun açılması için araştırmaya devam edin. Ayrıca bildiklerinizi de yakınlarınız ile paylaşın. En özel paylaşım bilgi ile yapılandır.

Bu modelde iki renk kullanmanız uygun olacaktır. Birbiri ile uyumlu renkler olmasına ve çok yorucu bir ürün çıkmamasına dikkat edin. Bugüne kadar yaptıklarınız arasında en farklı bulduğunuz model bu olabilir. Çünkü herhangi bir şekle benzemiyor ve çiçek modellerinden de farklı. Herkes çiçek ve diğer evrensel modellerden yararlanmaktan bir süre sonra sıkılır. Bu nedenle en yeni iğne oyaları modelleri ve yapılışlarını sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Yapacağınız işlemelere kendi fikirlerinizi de eklemeyi unutmayın. Başlangıçta birleştirdiklerinizi beğenmeyebilirsiniz. Bu sadece modelin kalıplaşmış bir görüntüsü olduğu içindir. Aynı şekilde görünmediğinde güzellikten uzaklaştığını düşünebilirsiniz. Ama bu yargı kesinlikle yanlıştır. Size ait modeller de son derece hoş bir görüntüye sahip olacaktır.

En Yeni İğne Oyaları Anlatımlı Yapılışı

En yeni iğne oyaları yapılışı adı altında anlattığımız model son derece kullanışlıdır. Özellikle ben bu modelin başörtülerine ve fular uçlarına çok yakıştığını düşünüyorum. Diğerlerine göre biraz uzun bir model olduğu için havlu kenarlarında tercih etmiyorum. Tabi sizin düşünceniz farklı olabilir. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız videoda bu muazzam görünen örneğin yapılışını izleyebilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde evlerinize yeni bir renk gelir ve havası değişir. Şimdiden tüm el işi yapan hanımlara kolay gelsin diyorum. Aynı zamanda kendinizi çok kaptırmamanızı ve yormamanızı öneriyorum.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git