En Yeni Tunus İşi Bebek Battaniyesi Modelleri

Tunus işi örgü modelleri için en yeni ve güzel bebek battaniye modelleri arasından sizin için seçtiğimiz bir çok modeli her fırsatta paylaşıyoruz. Tunus tekniği ile yapılan her örgünün görünümü ve özellikle motifleri diğer modellere nazaran biraz daha farklı. Çoğu örgü modeline bakarak en yeni Tunus işi örgüsü bebek battaniye modelleri de elbette farklılık gösteriyor. En önemli özelliği, kullanılan tığın farklı olması. Tunus işi yaparken şişe benzer fakat ucu tığ gibi olan bir şiş kullanılıyor. Yani tığa benzeyen fakat boyu şiş kadar olan bu malzeme size Tunus örgüsü ile battaniye nasıl yapılır kolay örülüşü hakkında oldukça yardımcı olacak.

Her örgü modelinin başlangıcı ve devam ediş şekli hemen hemen aynı teknikle başlayıp, modelin şekline göre devam edebiliyor. Tunus işi de bir çok örgü modelinde olduğu gibi zincir çekilerek başlanır. Zincirleri belli bir ölçüye getirdikten sonra modelin desenine ve şekline göre devam edilir. Aynı şekilde bu modelin mantığı da böyle.

Yeni bebek battaniyeleri Tunus işi ile örülüyor

Hanımlarımız yenilik arıyor, araştırıyor ve farklı modeller örmek istiyorlar. Bu yüzden değişik bir örgü modeli ve tekniği gördüklerinde hemen çok farklı kombinasyonlar ile denemek istiyorlar. Tunus örgü teknikleri, farklı modeller örmek, denemek ve kendi tekniğinizi geliştirmek adına harika işler yapmanıza olanak sağlayacak bir teknik. Ucu tığ gibi tek şişle örebileceğiniz gibi, farklı renkler kullanarak birden fazla renk seçeneği ile örmek isterseniz de iki ucu da aynı şekilde olan şişleri deneyebilirsiniz.

Tunus işi bebek battaniye modelleri kolay örülüyor

Son zamanlarda bu kadar fazla tercih edilmesinin bir diğer sebebi de kolay örülmesi. Çok fazla detaya girmeden, farklı renk ve motifleri bir araya getirerek örülen bu güzel battaniyeleri siz de çok keyifli bir şekilde öreceksiniz. Daha önce bu modelleri görmediyseniz, çok hoşunuza gittiyse ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Tunus (Afgan) örgü modeli nasıl örülür? konusundaki fotoğraflı anlatıma, Tunus işi bebek battaniye modelleri ve yapılışı konusundaki videolu anlatıma ve farklı örneklere bakarak ilham alıp öğrenebilirsiniz.

En yeni Tunus işi bebek battaniye modelleri

Daha önce Tunus işi battaniyeleri incelediyseniz eğer, aşağıdaki modeller size biraz farklı gelebilir. Standart ve düz modellerden ziyade daha renkli, güzel desenli modeller araştırıp size sunmaya çalıştık. Bebekleriniz ilgisini çekecek ve onlar için harika modeller olacak bu güzel Tunus tekniği ile örülen en yeni ve değişik bebek battaniye modelleri ile harika modeller ortaya çıkartacaksınız.

Sitemizde farklı şekilde örülen ve size ilham kaynağı olacak bebek örgüleri var. Bu kategori içerisinde, bebekleriniz ve çocuklarınız için örebileceğiniz oldukça güzel işler ve anlatımları var. Yelek, patik, hırka ve bir çok bebek örgü modeli için farklı fikirler edinmek istiyorsanız mutlaka inceleyin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git