Erkek Bebekler İçin Harika Örgü Modelleri

Erkek bebekler olsun kız bebekler olsun örgü giysiler çok yakışmaktadır. Hem hişyen açısından hemde kullanış açısından çok tercih edilirler. Eğer örgü ve elişi işleri ile aramız iyiyse seçenekler bizim için daha çoktur. Neden derseniz çünkü değişik ve farklı bebek örgü modelleri içinden istediğimizi beğenerek kendimiz örebiliriz.

Fakat örgü ve elişi konusunda bilgisi olmayan hanımlar ise daha çok hazır örgü bebek kıyafetlerini tercih etmektedir. Bu yüzden 1-0 öndesiniz diyebilirim. Bizde sizlere bu konuda fikir vermek adına en güzel bebek örgü modelleri ve gisilerinden oluşan paylaşımlar yapmaya gayret gösteriyoruz. Modelden ziyade farklı bir örgü örneğinin yapılışını arıyorsanız anlatımlı örgüler kategorimizi incelemelisiniz. 1yumak.com örgü modelleri web sitemizde elişi çalışmaları ile ilgili her dalda elimizden geldiğince paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz.

Bunlaran bazılarını söylemek gerekirse lif modelleri, havlu kenarı örnekleri, amigurumi teknikleri başta gelmektedir. Amigurumi demişken erkek bebeklerinize amigurumi tekniğini kullanarak oldukça hoş ve güzel bir top örebilirsiniz. Hem de evde oyun oynarken etrafa vereceği zararı en aza indirmiş olursunuz. İşin espirisi bir yana örgü oyuncaklar hijyen açısından da oldukça sağlıklıdır. Peki tığ ve şiş kullanarak erkek bebeklerimize ne tarz giysiler örebiliriz.

Erkek Çocuklara Örebileceğiniz Örgü Modelleri Ve Elişi Örneklerine Dair Fikirler

Aslında örebileceğiniz tığ ve şiş kullanarak ortaya koyabileceğiniz okadar çok örnek ve model varki çocuklar herşeyden hoşlanırlar yeni oyuncak, elbise veya küçük bir süpriz onları mutlu edebilir. Mesela örgü ve tığ işi kullanarak amigurumi tekniği ile öreceğiniz örgü oyuncaklar oldukça ilgilerini çekecektir. Örgü örerek çocukları sevindirmek isteyenlere güzel bir seçenek olabilir amigurumi örgü oyuncaklar. Buna örnek olarak örgü oyuncak arı maya nasıl yapılır ? konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bir başka örnek ise her çocuklu ailenin kurtarıcısı olan kapşonlu hırkalar ve kapüşonlu yeleklerdir. Neden derseniz çocuklar çok çabuk üşütürler. Havaların durumuda bizim seyahat durumumuza göre pek belli olmaz bazen bir akşam gezintisinde bazen ise uzun bir tatilde böyle bir hırkaya ve yeleğe ihtiyacınız olacaktır. Erkek bebek ve çocuklarımız veya kız bebekler için durum çok farketmez mutlaka örgü kapşonlu hırka modeli bularak örmeniz ve bulundurmanız hem kullanış açısından pratik hemde işinize çok yararyacak bir giysi olacaktır.

değişik bebek çocuk hırkaları

Yine farklı bir model olarak bebek yelekleri ve süveterleri de çok işinize yarayacak bebek giysileridir. Gömleklerin üzerine veya kalın giydirmek istediğinizde kış aylarında pratik kullanımı yüzünden çok tercih edilen örgü bebek giysileri arasındadır. Aslında örnekleri çoğaltmak çok mümkün eldivenler, atkılar, örgü bebek çorapları gibi bir çok alanda çocuklarınızı soğuklardan korumak ve onları daha sevimli hale getirmek için erkek bebek örgü modellerini deneyebilirsiniz.

Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin Değişik Örgü Modelleri Galeri

Fotoğraf galerimizde hemen hemen her çeşit örneğe ve elişi çalışmasına denk gelebilirsiniz. Daha çok erkek bebek ve çocuklara kullanabileceğiniz. Onları soğuklardan koruyabileceğiniz çok emek harcanarak örülmüş açık tonlarda bebeklere ve çocuklara uyabilecek süveter modelleri , örgü hırkalar ve hayvan motifleri ile süslenmiş örgü şapkalar göreceksiniz. Bebek örgü modelleri ile ilgili kategorimizde çok daha geniş ve farklı örneği bulabilirsiniz. Aşağıda size erkek bebekler için örgü modelleri ile ilgili paylaştığımız bir kaç yazının linkini vereceğim bu yazılarımızda ilginizi çekebilir.

Erkek Çocuklar İçin Değişik Şapka Ve Bere Modelleri

Erkek Çocuklar İçin Tığ İşi Örme Kazak Modelleri

Erkek Çocuklar Ve Bebekler İçin Örgü Bebek Yelekleri

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git