Erkek bebekler için spor örgü hırka yapılışı

Örgüler, yaz ve ilkbahar aylarından çok, havaların biraz serinlemesi ve kış aylarına geçmeye başladığımız zamanlarda çok daha fazla örülmeye başlanıyor. Yavrularınızı soğuk havalardan korumak için de, bebekler için örgü hırka modelleri yapılışı önemli bir hal almaya başlıyor. Dışarıya çıkmaktan hoşlanan, evde fazla vakit geçirmeyi sevmeyen, kış ve soğuk havalarda açan güneşte biraz olsun nefes almak için kendilerini dışarıya atan anneler de, bebeklerini korumak için onlara kalın giysiler giydiriyorlar. Bu yazımızda çok şık, erkek bebekler için spor örgü hırka modelinin yapılışını inceleyeceksiniz.

Örgü modellerine biraz olsun farklılık katmak, onları klasikleşen kalıplardan uzaklaştırıp spor bir görüntü sağlamak artık önemli. Klasikleşmiş ve tasarımdan yoksun hırkalar ve yelekler popülerliğini yitirmeye başladı. Spor ve modern modeller elde etmek istiyorsanız, yapacağınız çalışmalara biraz farklılık katmak zorundasınız.

Bebek örgülerinde farklı modelli erkek hırkaları

Örgüde, bir farklı bir çalışma yapmak için bir çok yöntem var. Bu yöntemlerden hangisini seçeceğiniz size bağlı. Kimisi çok uğraşarak, farklı motifler arayıp, bulup, onu öğrenip, örüyor ve farklı bir model çıkartıyor. Kimisi modelin kesimi ile bir farklılık ortaya çıkartıyor. Kimisi ise normal ve kolay bir modele, bir kaç küçük dokunuşla kendi yorumunu katarak güzel işler ortaya çıkartabiliyor. Herkesin bakış açısı, tekniği farklı. Bu bağlamda, size en kolay gelen ve sizin en çok hoşunuza gidecek modeli yapmanız tamamen kendi zevkinize kalmış.

Örgü ile modern erkek bebek hırkası nasıl yapılır açıklamalı anlatım

Üstte bahsettiğimiz gibi, zevkler ve renkler tartışılmaz. Aşağıda anlatımını inceleyeceğimiz hırkanın modeli, eminim herkesin zevkine hitap edip, beğenisini kazanacaktır. Nasıl bir modelden hoşlanırsanız hoşlanın, bu hırka, kesimi, modeli ve süslemesi nedeniyle sizin de hoşunuza gidecek. Modelin yapısı o kadar güzel ki, canlı renkler kullanmaktan çekinmeyin. Gelelim güzel hırkanın anlatımına. Aşağıdaki anlatımı desteklemesi bakımından, galerideki fotoğrafları da incelemeyi unutmayın.

Modern görünümlü örgü hırka modeli

Modeli yapıp bitirince çok güzel bir örgü çalışması olduğunu siz de anlayacaksınız. Modelin düğme kısımlarına, aynı örnekteki gibi deri veya suni deri düğmeler kullanırsanız, modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Farklı renkler de aynı şekilde düğme kullanımı yapmalısınız.

Bebekler için çok güzel ve farklı modellerin bir arada olduğu bebek örgüleri kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Aralarında harika modellerin bulunduğu yazılarımızda, çok seveceğiniz çalışmalar var. Herkese kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git