Erkek Çocuk Kazak Modelleri

Bebek ve çocuk örgü modelleri her zaman büyük modellere nazaran daha çok ilgi çeker ve daha çok örülür. Çünkü modellerin şirin ve güzel olması için elinizde bir sürü fırsat var. Erkek çocuklar için farklı örgü kazak modelleri örmek de aynen bu fırsatları doğuruyor. Bir çok çizgi karakter, hayvan şekilleri ve geometrik şekillerle süslenen modern erkek çocuk ve bebek örgü kazaklar, uyumlu renkte ipler kullanıldığında harika sonuçlar verebiliyor. Üzerindeki desenine nazaran günümüzde daha fazla yapılan şey, düz bir motif örerek, kazak üzerine çeşitli dokunuşlar yaparak farklı ve güzel bir hale getirmek. Bu, zamandan tasarruf sağladığı gibi, farklı fikirler ortaya çıkartmak için de fırsat ortaya çıkartabiliyor.

Yıllardan beri örülen karmaşık kazakları, uyumsuz ve çok karışık renkleri artık kafanızdan çıkartın. Modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmak zorundasınız. Düz renkler, düz motifler, çeşitli hayvan ve şekillerle süslenmiş kazaklar artı çok moda. Dünya trendlerini takip ederseniz, bütün işler artık bu fikre yoğunlaşmış durumda.

Bir kaç dokunuşla erkek çocuk kazak modelleri örün

Zaten kim istemez ki yaptığı işin hemen bitmesini ve ortaya güzel bir şey çıkmasını? Bu yüzden tasarımlarınızı ve örgü modellerini bu trendlere göre yönlendirmekten kaçınmayın. Erkek olsun kız olsun fark etmez, kazak modelleri için harika fikirler ortaya çıkartabilirsiniz. Buradaki en önemli şey ise elbette uyum. Ortada dolaşan o kadar kötü işler var ki. Bazen biz bile şaşırıyoruz nasıl bu kadar kötü olabilir diye. Kendi stiliziniz ve tasarımınız elbette olacak. Ama biraz da araştırma yaparak bilmediğiniz konularda fikirler edinip ilham almaya çalışın. İnanın bu sizi daha ileriye taşıyacak.

Modern ve kolay örülen erkek çocuk örgü kazak modelleri

Hiç model ilk örüldüğünde kolay değildir. Bir kaç örgü ördüğünüzde ve eliniz alıştığında, yavaş yavaş tekniğinizi geliştirir ve çok daha güzel işler yapacak seviyeye gelebilirsiniz. Fakat şunu unutmayın ki her şey eldeki teknikle, örme becerisi ile bitmiyor. Eğer hayal gücünüzü geliştirmeyip standart işler yapıp kimin neler ördüğünü takip etmezseniz, olduğunuz yerde kalır, ilerleyemezsiniz. Bu yüzden sürekli örnek incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Erkek çocuklar için örgü kazak modelleri

Aşağıdaki galeride sizin için çok sade, kolay yapılan ve çocuklarınızın üzerinde harika duracak örnekler seçmeye çalıştık. Örneklerin ortak özelliği; hayvan ve çeşitli figürler ile sadelikten uzaklaştırılmış olması. Bunları yapmak tahmin ettiğinizden de kolay. Galeriyi inceleyip bir çok ilham alabilirsiniz. Bu modelleri sadece çocuklarınız için düşünmeyin. Bebekler için de bu fikirler uygulanabilir.

Bu şekilde modellerden çok açıklamalı bir şeyler arıyorsanız, anlatımlı örgüler kategorimizde bir çok örnek mevcut. Veya, ben video anlatımları daha çok seviyorum, onları daha kolay yapıyorum diyorsanız örgü videoları kategorimiz tam size göre.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git