Erkekler İçin Harika Güzellikte Örgü Bere Modelleri

Sürekli hanımlar üzerine örgü modelleri payalşımları yapıyoruz. Bu yazımızda biraz değişiklik yaparak beyler üzerine bir paylaşımda bulunmak istedik. Konumuzun konusu erkekler için örgü bere modelleri olacak. Kış aylarında çok kullanılan aksesuarların başında örgü bere ve şapka örnekleri gelmektedir. Çünkü sağlık açısından en çabuk şekilde üşütebileceğimiz bölgemiz ve başımızı sıcak tutmalıyız.

Eşinize veya erkek çocuklarınıza kısacası erkekler için örgü bere ve şapka modellerine ihtiyacınız varsa tam doğru adreste ve konudasınız diyebilirim. Sizler için şık ve modern örgü teknikleri ile örülmüş örgü bere modellerini bir araya getirerek bir galeri oluşturduk.İçlerinde her tarza uygun şapka ve bere örnekleri mevcut nasıl yapıldığına dair pek bir bilgi veremiyoruz.Çünkü asıl amacımız sizi farklı örgü bere modelleri ile buluşturmak olacak.

Hangi Örgü Teknikleri İle Örgü Bere Modelleri Örülebilir ?

Örgü bere örmek için çok kolay ve çok zor örgü teknikleri mevcuttur. Haroşa tekniği ile basit örgü bere ve şapka modelleri örebilir veya sepet örgü tekniğini kullanarak daha gösterişli bir örgü bere modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Mesela örnek vermek gerekir ise erkek çocuklar için paylaştığımız örgü tilki bere ve atkı yapımı çocuklar için harika bir örgüden yapılmış bere şapka örneğidir.

Eğer yinede sizler bayanlar için örgü bere modelleri ve örnekleri arıyorsanız linkini paylaştığımız makalemizi ve web sitemizde kısa bir arama yapmanızı öneriyoruz. Örgü örnekleri ve örgü teknikleri hakkında oldukça geniş ve sağlıklı bilgiye ulaşabilirsiniz. Anlatımlı örgüler kategorimizde tüm örgü modellerinin detaylı ve açıklamalı anlatımları siz değerli takipçilerimiz için sunulmaktadır.

Erkekler İçin Farklı Tekniklerle Örülmüş Örgü Bere Modelleri

Paylaştığımız bu elişi örgü bere modelleri içerisinde her yaşa ve tarza uygun şapkaları bulabilirsiniz. Uzun ve tepeden sallanmalı modellerden tutun daha kısa ve başı tam saran örgü şapkalara rastlayabilirsiniz. Çok renkli iplerle, sepet örgü tekniği ile örülmüş, basit ve zor olmak üzere bir çok modelle karşılaşacaksınız. Size göre en basit ve en beğendiğiniz örgü bereyi örmeniz dileğiyle hoşçakalın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git