Erkekler İçin Örgü Kazak Modelleri

Uzun bir aradan sonra tekrar siz değerli 1yumak.com takipçilerimizle birlikteyiz. Bu günkü yazımızda erkekler için olan örgü modellerine yer vermek istedik. Biliyorsanız ki beyler ve erkek çocuklar için gerek giysiler gerek aksesuvarlar olsun gerçekten çok az bunu örgü ve elişi çalışmaları çok az kimi zaman bir kazak modelini bile zahmetli arayışlardan sonra bulabiliyoruz.

Bu yüzden sizlere erkekler için örgü kazaklar ile ilgili bir galeri havuzu oluşturmak istedik. İçlerinde gerçekten çok beğeneceğiniz güzel örnekler mevcut dilerseniz örgü tığ işi kategorimizden ve anlatımlı örgüler kategorimizden daha farklı örneklere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu alanlarda fotoğraflı anlatımlarla ve videolu örgü anlatımlarıyla bir çok örnek ve yapılışını paylaştık.

Erkekler İçin Kazak Modellerinde En Çok Hangi Örgü Teknikleri Uygulanmaktadır ?

Erkek kazak modellerinde en çok kullanılan tekniklerden birtanesi haroşa örgü tekniği olmuştur. Eğer bu tekniğin çok kullanıldığını ve farklı bir örgü modeli ile erkek kazağı örmek istiyorsanız, o zaman işkembe örgü tekniği deneyebilirsiniz. Yine devam edersek erkekler için örgü kazak ve süveter modellerinde en çok burgulu ve saç şeklinde olan örgüler kullanılmaktadır.

Dediğimiz gibi çok farklı tekniklerle ve motiflerle çok güzel erkek kazakları örebilir ve yakınlarınıza başta eşleriniz ve çocuklarınız olmak üzere küçük süprizler yapabilir hem kendinizi hemde sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. Galerimizde sizler için seçmiş olduğumuz birbirinden şık ve güzel kazak modellerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Erkekler Yetişkinler Ve Çocuklar İçin Değişik Elişi Örgü Kazak Modelleri

Erkeklere en çok yakılşan örgü kazaklar, örgü hırkalar ve örgü süveterlerdir. Kullanım açısından da en pratik ve kullanışlı olanlar bu örneklerdir. Tabi bu kazakları ve hırkaları örerken hepimizin derdi olan farklı ve değişik motifler bulmaktır. Sizlere daha evvel paylaştığımız değişik örgü süveter yapımı konumuzu incelemenizi tavsiye ederim. Detaylı bir şekilde anlatımı ve şemalı anlatımı sunulmuştur.

Aslında bir çok farklı model uygulayabilirsiniz v yakalı örgü kazaklar örebilir veya önden fermuarlı erkek hırkaları el örgüsü ile yapmanız mümkün. Eğer elişi çalışmalarında ve örgü işlerinde eliniz yatkın ve pratikseniz daha zor modeller terci edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken daha çok koyu renk tonlarında örgü erkek kazakları ve hırkaları örmelisiniz. Çünkü erkekler biz bayanlar gibi cıvıl cıvıl renkli giysilerden pek hoşlanmazlar.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git