Farklı Açıklamalı Örgü Kız Bebek Yeleği Yapılışı

Sürekli olarak kadınların örmekten vazgeçemedikleri örgü bebek yelekleri farklı modeller içinde kendisini her zaman öne çıkartmayı başarıyor. Özellikle kız çocukları için örülen yelekler harika modeller ve aksesuarlar eşliğinde mükemmel bir görüntü sağlıyor. Her zaman, her şartta ve her koşulda annelerin vazgeçilmezi olan bebek yelekleri gün geçtikçe daha fazla model ortaya çıkartmada da bizlere yardımcı oluyor. Düz veya çok detaylı motifler arasından size en uygun modeli seçerek harika yelekler örmeye başlayabilirsiniz.

Yelek örmek için illa ki çok zor desenler seçmek zorunda değilsiniz. Sitemizdeki makalelerde bunu size her zaman tavsiye ediyoruz. Düz bir modeli alıp harika bir yelek haline getirmek çok kolay. Bu örneğimizde de bu bahsettiğimiz teknik için harika bir yol keşfedeceksiniz. Yine düz bir modeli bir kaç kesim ve katlama tekniği ile çok şık bir yelek haline getirip, kız bebekler için değişik ve modern bebek yelekleri için güzel işler örebileceksiniz.

Farklı Kız Bebek Yelekleri Yapmak Çok Kolay

Günümüzde örgü örmek eskisi kadar zor değil. Yüzlerce hatta binlerce örnek, açıklama, şema mevcut. Hanımlar artık istedikleri modeli bir kaç tuşa basarak anında görüp örmeye başlayabiliyorlar. Fakat yine de zor model örmeyi seveni diğerlerinden çok farklı olmak isteyenler de var. Bu yüzden farklılık yaratmak için de çok güzel teknikler ortaya çıkabiliyor. Örgü modellerindeki en güzel ve en sevdiğimiz özellik, esnek ve istediğimiz şekle giriyor olması. Bir şeyi ördükten sonra beğenmediysek, bir kaç aksesuar ve dokunuş ile istediğimiz şekle sokabiliriz.

Kız Bebekler İçin Örgü Yelek Yapılışı Açıklamalı

Örnek her ne kadar görünürde kolay olsa da, adım adım açıklamasının olması her zaman daha fazla kolaylık sağlar. Model bittiğinde de hiç bir sürpriz ile karşılaşmamış olursunuz. Aşağıdaki çok şirin ve güzel bebek yelek modelini örmeniz için tam bir açıklama ekliyoruz. Bu açıklama ve yeleğin fotoğrafları sayesinde bu güzel ve şirin yeleği çok kolay bir şekilde örebilirsiniz.

Kızlar İçin Örgü Yelek Nasıl Örülür Açıklama

Kaynak: http://hdilmenulusoy.blogspot.com.tr

Daha önce de bir çok yelek modeli paylaşmış, bu yeleklerin olan açıklamalarını size vermiştik. Bunları, Bebek Örgüleri ve Anlatımlı Örgüler kategorilerinde bulabilirsiniz. Fakat bunlar arasında farklı ve değişik olan Videolu Kaz Ayağı Motifli Tığ İşi Yelek Yapılışı konusu çok farklı bir model. Video anlatımı sayesinde de kolay bir şekilde yapacağınızı düşünüyoruz. Kolay gelsin.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git