Farklı ve değişik tek parça bebek yeleği yapılışı

Hanımlar yine anlatımlı olarak değişik örgü ile bebek yeleği yapımını anlatımlı olarak vereceğimiz harika bir çalışma ile karşınızdayız. Çok farklı deseni ve modeli le eminim ki örmek için geç kalmadan hemen işe koyulacaksınız. Her zaman söylediğimiz gibi; bebek yelekleri, annelerin ve anne adaylarının, kendilerini geliştirmek ve farklılık yaratmak için en fazla aradıkları şeyler arasında en üstte geliyor. Çünkü, örülüşü ve yapılışı nedeniyle o kadar güzel modeller ortaya çıkıyor ki. Üstelik bu farklılıkları yakalamak için de aman aman bir çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Bir kaç küçük farklılık ve modellerdeki aykırılık, elinize bebekleriniz için yeni modeller ile çok güzel örgü yelekler geçmesini sağlıyor.

Farklılık sadece kesimde değil, aynı zamanda uygun renk seçimlerinde, basit bir motifi farklılaştırmada, doğru ve güzel aksesuarlar kullanarak çalışmanızı renklendirmenizde yatıyor. Çünkü ister yelek, isterse daha farklı bir örgü modeli olsun, yaptığınız modelin nasıl bir şey olacağı sizin bakış açınızda saklı.

Bebekler için yelekler örgü ile çok daha sıcak ve rahat

Bebekler için giysiler sıcak tutması yanında rahat da olabilmeli. Çünkü her şeyden daha hassas olan küçükler, giysiler de biraz olsun rahatsız olduklarında hemen huysuzlanmaya başlayabilirler. Esnek bir şekilde öreceğiniz yelekler ile bu rahatlığı sağlamanız çok kolay olacak. Yumuşak ve sıcak tutan ipler ile de yelek modelini daha kapsamlı bir hale getirebilirsiniz.

Bebek yeleklerini örerken renk ve ip seçimini doğru yapmalısınız

Ne kadar güzel ve dikkat çekici bir model olursa olsun, birbiri ile uyumsuz renkler bir araya geldiğinde her şey kötüye gidebilir. Sıcak renkler ve kontrastı yakalamış renk paletleri çok güzel sonuçlar almanızı sağlayacak. Bu yazımızdaki bebek yeleği de harika iki renk ile birlikte örülmüş. Fotoğraflardan da görebileceğiniz bu güzel modeli örmek ve bebeğinize giydirmek oldukça zevkli olacak.

Değişik tek parça örgü bebek yelek modeli nasıl örülür?

Fotoğraflarda yeleğin yapılışı çok kolay görünse de, adım adım yazılı anlatım size zaman kazandırarak çok güzel fikirler verecektir. Aşağıdaki anlatımla zorlanmadan bu güzel yeleği örebileceksiniz. Şimdi nasıl örüldüğünü incelemek için aşağıdaki tarife göz atalım:

Bu gibi bir çok farklı modeli incelemek ve farklı çalışmalara göz atmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden 1yumak.com değişik bebek örgü modelleri ile harmanlayarak sizlere sürekli olarak sunuyor.  Bu modelleri mutlaka inceleyin. Özellikle farklı tekniklerle yapılmış yelekler size yararlı olacak.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git