Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Modeli Bayan Yelek Örneği

Son zamanların en trend hobilerin olan örgüler herkesin elinde. Özellikle ev hanımları ev işlerinden kalan vakitlerinin çoğunu örgü örerek geçiriyor. Herkes evinin örgü ile dolmasını ister. Hem kendi elinizle yaptığınız bir şey dışarıdan alınanlardan çok daha güzel ve değerlidir. Sizler de boş vakitlerinizi örgü ile değerlendiriyorsanız bizden birisiniz demektir. Her gün farklı bir model denemek de yeteneklerimizin açığa çıkmasını sağlıyor. Öyleyse bugün de fıstıklı baklava dilimi örgü modeli bayan yelek örneğini öğrenelim.

Bu modeli de şiş ile yapacağız. Genelde tığ ile yapılan modeller daha zahmetli olduğu için herkes tercih etmiyor. Ama bütün hanımlar şiş ile örgü örmekten son derece keyif alıyor. Boş zamanlarımızı keyif aldığımız bir aktivite ile geçirmek de bizi çok rahatlatıyor. Genel stresten uzaklaşmamızı ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor. Ayrıca sitemiz üzerinden diğer şiş ve tığ ile örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Bu arada uzmanlarımız ile iletişim kurmak isterseniz fikirlerinizi yorum olarak belirtmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz size en yakın zamanda dönüş yapacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda denediğiniz modeller ile ilgili düşüncelerinizi de bekliyoruz.

Baklava Dilimi Örgü Modeli Bayan yelek Örneği Videolu Anlatım

Bayan Yelek İçin Fıstıklı Baklava Dilimli Örgü Modeli

Bayan yelekleri için birçok farklı model vardır. Özellikle hanımlar kış aylarında vücutlarını sıcak tutmak için kendilerine yelek örmekten zevk alırlar. Aynı zamanda kız çocuklarımız için de öreceğimiz yelekler için bu modelden yararlanabiliriz. Çocukların bünyeleri zayıf  olduğu için çok kolay hasta olabiliyorlar. Ama onları sıcak tuttuğumuz zamanda soğuk algınlığından da uzak tutabiliyoruz.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza iyi bakabilmek için kendimiz de iyi olmalıyız. Önce kendimiz iyi olacağız ki çocuklarımız da sağlıklı bir ortamda büyüyebilsin. Bu makalemizde anlattığımız örnek bayan yelekleri için olduğundan dolayı kız çocuklarımıza birbirinden güzel yelekler örebiliriz. Onların sağlıklı olması hayatta her zaman dilediğimiz şeylerden biridir. Bu nedenle en güzelini hep çocuklarımıza yapmak isteriz. Onlar da bizim yaptıklarımız karşısında sevgi ile yaklaşır ve iyilik yapmayı öğrenirler.

Bayan yelek için örülen fıstıklı baklava dilimli örgü modeli son derece basittir. İnce bir ip kullanmanız durumunda üzerindeki şekiller daha belirgin olacaktır. Ama daha kalın ip kullanmak isterseniz de şişlerinizi ona göre seçmeniz gerekir.

Fıstıklı Baklava Dilimi Örgü Modeli Bayan Yelek Örneği Yapılışı

Fıstıklı baklava dilimi örgü modeli bayan yelek örneği anlatımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda son derece basit bir şekilde anlatılmıştır. Gönülden Örgüler video kaydındaki anlatımı ile bizleri bu model konusunda bilgilendirmiştir. Yine de elinizin sıklığına göre şiş seçimi yapmayı unutmayınız. Ayrıca bu modelden yelek dışında da bir şeyler yapabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu arada renk seçiminiz de dikkatli olmanızı öneririz. Çok karmaşık renkler seçerseniz göz yorucu bir yelek elde etmiş olursunuz. Bunun için sizi sıkmayacak ve baktığınız zaman baymayacak renkler seçerseniz daha iyi olacaktır. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Gönülden Örgüler’e fıstıklı baklava dilimli örgü modeli bayan yelek örneğini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git