Genç Bayanlara Harika Örgü Hırka Modelleri

Günümüzde örgü ve elişi veya tığ ve şiş akla gelince hemen herkesin kafasında bir yumak veya çile örgü ipi yaşlı bir anneanee veya babaanne gelir aklına çünkü hepimiz küçükken soğuk kış günlerinde büyüklerimizin ellerinde tığ ve şişlerle bir şeyler ördüğünü görmüşüzdür. Kimi zaman iki kolumuzun arasında ip dolayarak çile açmışlığıda olmuştur.

Fakat artık teknoloji ve akıllar çok değişti örgü ve elişi örneklerini sadece yaşlı bayanlar değil günümüzde hobi olarak başlayarak bir tutku haline dönüştüren genç bayanlarımız oldukça çok. Hatta öyle güzel şeyler ortaya çıkarıyorlarki makinalar bile bu kadar güzel işlemeler yapamıyor desek yeridir. Bizde sizlere bu yazımızda genç bayanların kullanabileceği tarzda örgü hırka ve yelek örneklerini sunarak sizlere farklı fikirler sunmak istedik.

Genelde arama motorlarında örgü hırka ve yelek modelleri aradığınızda karşınıza anne ve anneanne yelek ve hırkaları çıkmaktadır çoğunlukla biz de bu açıdan sizlerin hoşuna gidecek tarzda örülmüş ve süslenmiş elişi hırka ve yeleklere yer vereceğiz. Eğer aarrrs

Genç Bayanlar Hangi Tarz Hırka Ve Yelekleri Tercih Etmektedir ?

Peki genç hanımlarımız ne tarz örgü yelek ve hırka örneklerinden hoşlanıyor. Dediğimiz gibi çağımıza ayak uyduracak dar kesim ve modern motiflere sahip vucuda tam oturan veya salaş örgü modelleri ile örülmüş hırka ve yelek modelleri daha çok tercih ediliyor.

Özellikle büyük ve iri düğmeli saç örgüsü şeklinde örülmüş hırkalar çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Mesela sizlere örgü motifleri ve süslemeleri hakkında güzel örnekler sunduğumuz Tığ İşi Değişik Örgü Motifleri konumuzu inceleyerek bir örnek beğenip hemen örmeye koyulabilirsiniz.

Yine farklı olarak askılı ve küçük cepleri olan dar yelek modelleride bunlara birer örnek gösterilebilir. Kısacası genç hanımlar eski küçük ve düz örgü şekliyle örülmüş koyu tonlardaki orta yaşlı kişilerin giymiş olduğu tığ işi yelek modellerini pekte seviyor diyemeyiz. Eğer genç kızlarınıza örgü kıyafetleri ve örgü yelekleri sevdirmek istiyorsanız modayı takip etmelisiniz.

Genç Kızlar İçin Modern Şık Örgü Hırka Ve Yelek Modelleri

Bizler sizler için örgü modasını takip ederek genç kızlarımız ve hanımlarımız için harika desenlerle örülmüş şık ve modern örgü hırka modellerini bir araya getirdik.Umarım hoşunuza gidecek örgü hırkalar bulabilirsiniz. Sizlere yine daha önce paylaştığımız Yuvarlak Başlanan Örgü Hırka Modeli Ve Yapılışı konumuzu inceleyerek harika bir hırka yapabilirsiniz.

Veya aşağıdaki kategorilerimizden bir tanesi ile örgü serüveninize devam edebilirsiniz hoşça ve mutlu kalın.

En Yeni Ve Değişik Örgü Lif Modelleri

Havlu Kenarı Ve Havlu Kenarı Örnekleri

Bebek Patikleri Ve Bebek Patik Yapılışları

Anlatımlı Örgü Videoları

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git