Genç Bayanlara Muhteşem Eklem Yüzükleri

Yeni sezonun trendi haline gelen eklem yüzüklerinin bir çok modeli tasarlanmıştır. Her zevke ve renge uygun olarak tasarlanan yüzükler daha önceden boyutuna ve şekline göre bakılarak alınırdı. Bugünlerde çok fazla kullanılan ve trend haline gelen eklem yüzükleri ortaya çıkmıştır. Parmakların eklem kısımlarına kadar olan ve tamamen parmağı dipten uca kaplayan farklı modellerde ve şekillerdeki yüzüklerdir. Çeşitli modeller şekilleri ile parmakların daha zarif ve dikkat çekici bir görüntünün yakalanması sağlanır.

Yüzüklerin takılacağı parmak yerleri ve şekilleri standart koşullara göre belliydi. Fakat model ve ajanslar ile gelişen tasarım örnekleri yüzük kullanımlarının şeklini ve yerlerini değiştirmiştir. Parmakların daha şık ve zarif görünmesi için eklem bölgeleri için tasarlanmış yüzükler bulunmaktadır. Bu yüzükler farklı modeller ve tasarımları ile her zevke ve tarza uygun olarak üretilmiştir. İstenilen parmak ekleminde kullanılabilen bu yüzükler farklı farklı takılarak el görüntüsündeki estetiklik yakalanacaktır.

Sıradan yüzük olan bir el görünümü dışında, el ve parmakların görüntüsüne farklı bir estetik görselliği katacaktır. Ellerin ve parmakların dikkat çekici olması ve eklem yüzükleri ile fantastik bir görünüm yakalanabilir.

Şık Ve Zarif Eklem Yüzüğü Modelleri

Parmak yapısına göre ve şekline göre eklem yüzükleri bulunmaktadır. Halka şeklindeki uzun eklem yüzükleri, düz metal zemin üzerine işlenmiş yüzükler, farklı parmaklarda çeşitli modellerin birleştirilerek aynı anda kullanılması, taşlı ve yay şeklinde tasarlanmış genişletip daraltılabilen uzun daire modelleri, parmağı tamamen saran uzun ve şekilli model yüzükleri, bilekten geçirilmeli eklem yüzükleri, parçalar şeklinde bütün parmaklar için kullanılabilecek yüzükler vb. birçok modeldeki eklem yüzükleri sezonun trendi haline gelerek kullanılan takı malzemelerinden biridir.

Her zevke ve tarza uygun renkteki modelleri ile yeni sezonda el parmakları görsel açıdan daha ön planda olacak. Parmak uzunluğuna ve enine göre hazırlanmış çeşit çeşit eklem yüzüklerini bulmak mümkün. Eklem üzeri ve eklem altı olarak tasarlanmış yüzük modellerinin yanında parmağı boydan kaplayan eklem yüzük modelleri de tasarlanmıştır. İsteğe göre şekil, renk ve tarz bakımından özel tasarımlı eklem yüzükleri parmak ölçüsüne göre yapılmaktadır .

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git