Genç Bayanlara Örgü Bandana Örnekleri

Kış aylarının gelmesi ile soğuk havalar bastırdı ve elişi örgü modelleri ile yapılan çalışmalarımız hızlandı.Bayanların vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan örgü bandana örneklerinden bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere.Örgü bandanaları hem  aksesuar hemde bir tamamlayıcı aksesuar olarak düşünebiliriz. Çünkü oldukça şık örnekleri ve modelleri mevcuttur.

Çiçek motifli örgü bandanalar en çok gördüğümüz ve karşılaştığımız bandana modelleri arasındadadır.Fakat bu örneklerin yanı sıra bandana yapımları oldukça farklı şekiller almıştır. Düğmeli örgü bandanalar, önden birleştirmeli bandanalar, biribirinden güzel motiflerle süslenmiş bandanalar seçenekler o kadar fazlaki ve güzel tarafı ise istediğiniz modeli beğenerek ördürebilirsiniz.

Örgü ve elişi çalışmaları konusunda uzmansanız aslında bandana yapmak sizin için oldukça basit ve eskileri değerlendirme adına pratik bir çözüm.

degisik-orgu-bandana-ornekleri

Artan iplerinizle farklı güzel bandana örnekleri yapabilir ve çevrenizdeki kişilere küçük süprizler yapabilirsiniz.

Elişi Örgü İle Yapılmış En Güzel Bandana Örnekleri

Sizler için 1yumak.com olarak olabildikçe farklı ve değişik örgü modelleri bulmaya ve sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Yine çok seveceğiniz ve bandana modeli arayışınıza ışık tutacak örgü bandana örneklerini sizler için seçtik. Çiçek motifili örnekler yerine daha çok modern çizgilere sahip olan örgü bandanalara yer vermek istedik. Dileriz hoşunuza gidecek modeller karşınıza çıkar hoşçakalın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git