Hakkımızda

Değerli Ziyaretçimiz ; www.1yumak.com web sitesi örgü modelleri, kendin yap projeleri, geri dönüşüm projeleri, eski eşya değerlendirme, öğrenciler için okul etkinlikleri gibi konularda eğitici öğretici ve bilgilendirici yayınlar yapan içerik sağlayıcı ve oluşturucu bir web sitesidir.

Web sitemizde yazarlarımızın seçmiş olup yayınladığı ; bilgiler içerikler, şablonlar, fotoğraflar, videolar yazarlarımızın ve editörlerimizin kendi projeleri ya da alıntı şeklinde beğendiği bilgiler ve içerikler olabilir. Eğer sitemizde ( Telif Hakkı ) doğurduğunu düşündüğünüz size rahatsızlık veren sizin projelerinize ait içerikler var ise bize ” Bize Ulaşın ” sayfamızdan ulaşarak irtibat kurunuz istek, öneri ve şikayetinizi anlatınız.

Oluşturmuş olduğunuz bu öneri, istek ve şikayetiniz doğrultusunda talebiniz incelenerek 24 saat içersinde size yanıt verilecektir. Gerekli bulunması halinde 5846 sayılı kanun olan “FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU” gereğince ilgili içerik, makale, fotoğraf, video’larda Uyar-Kaldır şeklinde düzenleme yapılarak düzenlenecek veya ilgili içerik kaldırılacaktır.

www.1yumak.com web sitemizdeki tüm içerikler DMCA  sertifikası ile korunmaktadır. Web sitemiz üzerinden alıntılanan içeriklerde www.1yumak.com link’ i yer almalıdır. Linkimizin bulunmadığı alıntı içerikler tespit edildiğinde uyarısız bir şekilde DMCA tarafından cezalandırılacaktır.

Web sitemizden yapılan tüm alıntılarda gerekli sayfanın linki veya www.1yumak.com link’i yer aldığı sürece tüm içeriklerden yararlanabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça büyür büyüdükçe güzelleşir.

Sayfa başına git