Hanımlara Özel Örgü Bere Ve Şapka Modelleri

Bu günlerde artık yavaş yavaş şapka bere ve atkıları terketsekte, seneye yine çekmecelerden ve dolaplardan çıkaracağız. Kış aylarının yaklaşması ile bu yüzden eskimiş örgü şapka ve berelerinizin yerine, bir daha ki kışa kullanmak üzere, yeni bayan örgü şapka modelleri araştırarak örebilirsiniz. Sizlere önceki bir çok yazımızda bayanlar için örgü tığ işi şapka modelleri ve örnekleri paylaşmıştık.

Bunlardan bir tanesi kolay örgü bere ve şapka modelleri konumuz bir diğeri ise bayanlar için örgü şapka ve boyunluk modelleri tabi bunlar sadece bazıları sitemiz de daha geniş arama yaparak daha farklı örneklere ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Şapka mı bere mi derseniz bayanlara örgü berelerin daha çok yakıştığını söyleyebilirim. Tabi bu bizim kendi fikrimiz.

Bayanlar için örgü bere modelleri ve şapka örneklerinden model vermek gerekirse ; balık sırtı bayan örgü bere modeli, sökme tarzında örgü bere modeli ve tepeden ve enseden ponponlu bere modelleri en çok tercih edilenler arasında gösterebiliriz.

bayan bere modelleri ve yapılışları

2 Şişle Fıstıklı Örgü Bere Modelleri Ve Yapılışı Videolu Anlatım

Fikir vermesi açısından bayanların çok beğendiği kullanışlı ve güzel bir bere modeli olan, fıstıklı bere yapımı videosunu size göstermek istedik derya baykal örgü bere modelleri içerisinde yerini alan bu videoyu sizinde seveceğinizi düşünüyorum. Yazımızın ilerleyen aşamalarında hanımların ve genç bayanların hoşuna gidecek birden fazla örnek sunacağım. 2018 kışına şık ve modern örgü bere ve şapkalarımızla hazırlanacağız.

Sibel hanıma örgü bayan beresi nasıl örülür ve yapılır ? Sorularımıza çok güzel bir cevap olarak hazırladığı, bu video için teşekkür ediyoruz.Fıstıklı bere nasıl yapılır ve nasıl örülür diyen hanımlara aşağıdaki videomuzu izlemelerini tavsiye ediyoruz.Uutmadan bu bereyi örebilmek için kullandığımız orta kalınlıkta bir yün ip ve 3,5 numaralı bir şiş işimizi görecektir.

Lafı daha fazla uzatmadan hoşunuza gidebileceğini düşündüğüm ve sizlerinde beğeneceğini umduğum güzel örgü bere modelleri ile devam edelim.

Bayanlar İçin Tığ İşi Kesme Şeker Örgü Bere Modeli Ve Yapılışı

Üstteki baylaştığımız bayan beresi örneğini ve yapımını beğenmeyen hanımların, kesme şeker örgü bere yapılışı videeomuzu beğeneceğini düşünüyorum. Adı üstünde şekere benzeyen karelerden oluşuyor. Ve bayanlar için güzel ve şık örgü bere modelleri arasında yerini almıştır ve bir çok hanım tarafından kullanılmaktadır. Örmek ve denemek isteyen tığ işi ustası hanımlar tereddüt etmeden deneyebilirler.

Sevil hanımın youtube kanalından almış olduğumuz kesme şeker modeli örgü bere nasıl yapılır ? Videosu için çok teşekkür ediyoruz böyle güzel örgü videoları ve anlatımları  biz örgü hayranlarını çok mutlu ediyor aynı zamanda yeni başlayan arkadaşlarımıza da yardımcı oluyor.

Sizlere son olarak  çok farklı bir bere yapılışı paylaşacağım. Bayanlar için kullanılabilecek harika bir örgü bere modeli olduğunu düşünüyorum.

Bayanlar İçin Pratik Ve Dikişsiz Örgü Bere Modelleri Nasıl Örülür ?

Dikişsiz bere modeli hem kullanımı hemde görünüşü açısından her yaş bayanın kullanacağı tarz bir örgü bere ve şapka örneğidir. Kalın bir şiş ve kalın bir ip kullanılarak örülüyor. Biraz salaş görünümü ve canlı renkleri ile genç bayanlara ve orta yaşlı bayanlara bere modeli olarak kullanılabilir. Sibel hanımın Derya baykal örgü modelleri programında anlattığı bu güzel bere ve şapka örneğini denemelisiniz.

Kolay pratik olan bu örneği örgüye yeni başlayan hanımlarda deneyerek yapmayı başarabilirler zaten videoda örgü bere nasıl örülür tüm detayları ile anlatılmış. Biz kalan dikkatlice izlemek ve uygulamak denemek isteyen tüm hanımlara başarılar dileriz.

Bayanlar İçin Örgü Bere Modelleri Ve Yapılışları

Bayanlar için örgü bere modelleri ve yapılışlarını paylaştıktan sonra sizlere bonus olarak harika bayan örgü bere modellerine bakmaya ne dersiniz.İçlerinde çok profesyonel tekniklerle örülmüş ve çok emek harcanmış örgü bere ve şapka modelleri mevcut. Sizlere hem şevklendirebilir hemde umutsuzluğa itebilir ama mutlaka bazı bayan arkadaşların işine yarayacağını düşünüyorum.

Anlatımlı Örgü Modelleri Ve Yapılışları kategorimizde daha farklı örgü modelleri ve anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Anlatımlı bebek örgü modelleri sevimli örgüler örebilir, en yeni lif modelleri ile çeyizlerinizi şenlendirebilirsiniz. Hoşça ve mutlu kalın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git