Harika renk ve motifli ekose bebek battaniyesi

Örgü modelleri arasında öyle modeller var ki insanın içi açılıyor. Bebekler için örülen yeni motifli farklı ve yeni örgü modelleri rengarenk görüntüler ve eğlenceli desenleri ile harika görüntüler veriyor. İşin ucunda bebek olunca bu gibi şeylerin olması çok doğal. Diğer örgü modellerine nazaran çok daha şirinler. Yapılması da bir o kadar zevkli. Genellikle giyim olarak yapılan bebek örgülerini uyurken ve oynarken de kullanabileceğiniz şekilde örmek de çok güzel. Yeni yeni hareketlenmeye başlayan bebeklerin oynaması için yere sereceğiniz ekose motifli bebek battaniye örnekleri farklı ve yumuşak hareket etmesi için ona daha iyi alanlar sağlayabilir.

Sadece yere sermek için değil, uyudukları zaman üzerlerine örmenizi, dışarıda üşümemleri için onları sarmanızı sağlayacak bebek battaniye modellerini tığla örmek çok güzel hisler doğuruyor. Bittiğinde bebeğiniz için çok güzel bir model olarak elinize alacağınız battaniyelerini sıcak renkler ile örmeniz çok daha güzel görüntüler elde etmenizi sağlayacak.

Ekose bebek battaniye modelleri biraz daha ferah

Herhangi bir mağazadan aldığınız yün, polyester battaniyeler küçük bebeğinizin hassasiyeti için iyi olmayabilir. Hem nasıl şartlarda, hangi kalite malzeme ve iple örüldüğünü nereden bilebilirsiniz ki. Çok güvendiğiniz, kalitesini bildiğiniz mağazalar hariç her ürünü bebeğiniz için kullanmanızı hiç bir zaman önermiyoruz. Ekose bebek battaniye modelleri yeni nesil modeller ile size çok güzel fikirler verebilir.

Bebek battaniyesi yapılışı farklı ekose model

Genellikle ekose model standart ve herkesin kullandığı modeller olarak kalıplaşmış bir halde. Her modeli de örmek, aynı basmakalıp modeller ile devam etmek çok iyi olmuyor. Bu odeli inceldiğinizde çok şık ve kullanışlı olduğunu görebilirsiniz. Şıklığını yansıtan en önemli unsurlardan bir tanesi de renk seçimi. Doğru renkler çok iyi sonuçlar veriyor.

Tığdan bebek battaniyesi yapılışı

Çoğu hanım artık şema okumak alanında uzmanlaştı diyebiliriz. Aşağıdaki şemadan bu farklı ve yeni model ekose bebek battaniyesi yapılışını çok rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Bebek örgüleri gerçekten çok şirin. Bu güzel model gibi bir çok modeli de sitemizde daha önce sizlere sunmuştuk. Bebek örgü modelleri kategorisinde harika modeller sizleri bekliyor. Bebeğiniz için öreceğiniz güzel bir model bulacağınıza eminiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git