Harikulade Yeni İğne Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı

İğne oyası yeni modeli işlemek için sabırsızlanan kadın arkadaşlarım var. Gerçekten bir güzel model gördüklerinde, bir modeli çok beğendiklerinde ne yapacaklarını şaşırıp hemen modeli çıkartmaya başlıyorlar ve bir an önce en güzel kenar iğne oyası işlemek için yeni anlatımlar ortaya çıkartıyorlar. Özellikle daha önce hiç görmedikleri modeller karşılarına çıktıkları zaman daha da bir heyecan basıyor. Bu gibi modelleri kim sevmez ama değil mi? Model ve şekil bakımından güzel olduğu kadar, renk seçimi de çok doğru bir biçimde yapılmışsa eğer, iğne oyası işlemek inanılmaz keyif veriyor.

Kadınların sürekli yeni ve güzel iğne oyası modeli anlatımı aramalarının elbette bir nedeni var. Yaptıkları işler artık sıradanlaşmaya, aynı modeller üzerinden gidilip aynı şeyler tekrar edilmeye başlandığı zamanlar, ister istemez bir sıkılma geliyor. Hem gözle ve hem de eller farklı şeyler arıyor. Burada da çok güzel iğne oyaları modelleri yardımımıza koşuyor.

Değişik yeni iğne oyası modellerinin anlatımlı olarak yapılışı çok kolay

Güzel modeller işlemek için neye başlamış olursanız olun, ne yapmak isterseniz isteyin bir anlatımı olmadığı zaman biraz zor bir çalışma oluyor. Modeli çıkartma beceriniz her ne kadar size yardımcı olsa da, bir fotoğraftan bakıp bire bir aynısını yapmak çok daha zaman kazandırıcı. Aşağıdaki model biçim ve renk konusunda çok güzel bir kombinasyon ile bir araya getirilerek yapılmış. İşlenen materyalin rengi de model ile uyumlu olunca, ortaya çıkan iş harikulade bir şekil almış.

Yeni modelli güzel iğne oyası anlatımı

Anlatımı ile daha kolay oluyor diye o kadar söyledikten sonra, resimli olarak bunu vermesek olmazdı. Paylaştığımız her modelin kime ait olduğunu her zaman belirtmeye çalışıyoruz. Bu modeli yapan becerikli bayanın ismini ne yazık ki bulamadık. Ama ellerine sağlık diyelim. Harika bir model ve anlatım olmuş. Modelin detaylı anlatımını adım adım aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Çok güncel değişik ve farklı iğne oyaları için de kategorimizde gezinti yapmanızı tavsiye ederiz. Zira, daha önceki bir paylaşımımız olan ahtapot örneği tığ oyası örneğinin yapılışı videolu anlatım konusundaki anlatıma da bakarak, kategorilerimizdeki modellerden bir fikir alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git