İğne Oyaları Deniz Yıldızı Modeli

Ev işlerinin yanı sıra kendimize vakit ayırmamız gerekir. Özellikle boş zamanlarımızı değerlendirecek hobilerimiz olduğunda kendimizi daha iyi hissederiz. Örgü de hanımların en büyük hobilerinden biridir. Hem kendimize yararlı olabiliyoruz hem de birçok yeni model deneyerek yeteneklerimizin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bizler yeni bir şeyler yaptığımızda bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca yakımızdakiler de bizleri takdir ettiğinde mutluluğumuz iki kat artıyor. Şimdi hep birlikte iğne oyaları deniz yıldızı modelinin yapımını öğrenelim.

Bu makalemizde anlatacağımız model sizler için son derece basit olacaktır. İğne oyası yapmayı biliyorsanız deniz yıldızı modelini yapmanız çok uzun sürmeyecektir. Ama eğer bilmiyorsanız öğrenmek için daha dikkatli olmalısınız. Birkaç model yaptıktan sonra iğne oyasına da eliniz alışacakır ve kolaylıkla yenilerini deneyebileceksiniz. Diğer iğne oyası modelleri için web sitemizden yararlanabilirsiniz.

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz düşünce ve önerilerinizi yorum olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz her türlü yorumunuzu titizlikle inceleyecek ve size kısa sürede dönüş yapacaktır. Aklınıza takılan soruları ve merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Böylece her konuda konuşabilir ve üzerinde düşünebiliriz.

İğne Oyası Deniz Yıldızı Modeli Yapımı Videolu Anlatım

İğne Oyaları Deniz Yıldızı Modeli Detayları

İğne oyası yapmak istiyorsanız ihtiyacınız olan çok fazla malzeme yoktur. İğne ve ipliğe ihtiyacınız olacaktır. İğneyi dikiş iğnelerinin kalın olanlarından tercih etmenizi öneririz. Çünkü ince iğnelerde motifler çok belirgin olmaz. Aynı zamanda ip seçiminde özgürsünüz. Üzerine işleyeceğiniz eşyanızın rengine uyumlu bir ip rengi seçmeniz yeterli olacaktır ve hoş görünecektir.

Bu kez yapacağınız iğne oyası diğerlerinden farklı olacaktır. Çünkü genelde oyalarda herkes aynı sembol ve simgeleri kullanır. Örneğin çiçek ve ya gül oyası herkesin evinde mutlaka vardır. Çünkü bu semboller evrenseldir ve herkes tarafından güzel göründüğü kabul görmüştür. Ama deniz yıldızı modelini herkes bilmez. Bu nedenle sizin yapacağınız çok daha farklı olacaktır. Kendinizi özel hissetmenize sebep olacaktır.

İğne oyaları deniz yıldızı modelini dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden masa örtülerinizin kenarlarına işleyebilirsiniz. Bez peçetelerin de kenarlarında oya olunca çok daha değerli gözüküyor. Aynı zamanda sürekli kullandığınız baş örtülerinize ayrı bir renk gelmesini istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden kenarlarına deniz yıldızı modelini denemelisiniz.

İğne Oyaları Deniz Yıldızı Modeli Yapımı

İğne oyaları deniz yıldızı modelini aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Çisenin Dünyası bizlere deniz yıldızı modelini oldukça anlaşılır bir dil ile açıklamıştır. Bu arada iğne oyasını şallarınızın kenarlarına da yapabilirsiniz. Kesinlikle çok daha şık gözükecektir. Sizler de yaptığınız iğne oyaları ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca renk seçimi konusunda son derece özgürsünüz. İster birden fazla renk kullanın ister tek renk ile işlemenizi gerçekleştirin. Hatta beyaz bir masa örtüsünün kenarlarına her rengi kullanarak iğne oyası yapmanız durumunda masanızın olduğu oda çok canlı görünecektir.

Çisenin Dünyası’na iğne oyaları deniz yıldızı modelini bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git