İğne Oyası Çember Kenarı Kabak Çiçeği Modeli Yapımı

Çok eski zamanlardan beri oya işlenmeye devam ediliyor. İğne oyası ve diğer çeşitleri mutlaka her dönemde insanlar tarafından yapılıyor. Hatta oyaların çok önemli ve farklı bir tarihi vardır. Genç kızlar eski dönemlerde çok fazla oya yapardı. Ayrıca evli kadınların da yaptıkları oyalar farklıydı. Özellikle evli kadınlar eşlerine yemeni üzerlerine oya işlerdi ve erkekler de sürekli oyalı yemeniler takardı. Tarihi ve kendisi bu kadar güzel olan oyaları öğrenmeye devam ediyoruz. Bugün de iğne oyaları çember kenarı kabak çiçeği modeli yapımını öğrenelim.

İğne oyasının gösterişi ve ihtişamı her el işinde yoktur. Elinden her iş gelen yetenekli hanımlar da iğne oyası ile harikalar yaratabilir. İğne oyalarının yeni modellerini denemek için hepimiz sabırsızlanıyoruz. Dilediğimiz her yere işleyebileceğimiz iğne oyası modellerini web sitemizden bulabilirsiniz. Böylece her bir modeli öğrenmiş olursunuz.

Ayrıca sizler de kendinize öz modeller oluşturduysanız bizimle paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile iletişime geçmek ister ve fikirlerinizden bahsetmek isterseniz makalelerin altına yorum atabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz konuları da sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

iğne oyası çeber kenari kabak çiçeği modeli

Çember Kenarı Kabak Çiçeği Modeli İçin İğne Oyaları

İğne oyası aslında zahmetli bir iştir. Mutlaka iğne oyası yaparken ellerinize dikkat etmelisiniz. İğnenin elinize batması ve sürekli tekrar etmesi durumunda  cildiniz tahriş olabilir ve canınız yanar. Bu nedenle en rahat işleme şeklini kendiniz bulabilirsiniz. Böylece hiç zarar görmeden istediğiniz her modeli yapabilirsiniz. Ayrıca işleyeceğiniz her model bütün ürünlere çok yakışacaktır.

Sizler dilediğiniz eşyanızın kenarını bu model ile işleyebilirsiniz. Ayrıca tek bir model kullanmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz gibi birden fazla modeli de işleyeceğiniz kumaş üzerinde yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize kalmış. Sizler için daha yararlı bilgiler ve yeni modeller paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Umuyoruz ki bir yararı dokunuyordur. Eğer siz de buradan öğrendiğiniz modeli denediğinizde düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yorum yapabilirsiniz.

Çember kenarı kabak çiçeği modeli için iğne oyaları elinizin alışma süresinden sonra rahat bir şekilde yapılacaktır. Genelde bu model iğne oyalı başörtülerinde çok güzel duruyor. Ama iğne oyasıkabak çiçeği modelini yaptıktan sonra kıyafetlerinize de dikebilirsiniz. Oldukça hoş bir görüntü çıkacaktır.

İğne Oyaları Çember Kenarı Kabak Çiçeği Modeli Yapılışı

İğne oyaları çember kenarı kabak çiçeği modeli anlatımını aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Çisenin Dünyası bu modeli açık bir şekilde ve çok anlaşılır bir biçimde bizlere aktarmıştır. Eğer sizler de bu modeli denemek istiyorsanız malzemelerinizi hazırlayın ve videoyu izlemeye başlayın.

Ayrıca biraz önce de bahsettiğimiz gibi birden fazla model kullanabilirsiniz. Böylece işleyeceğiniz mendilin üzerinde renkli ve çeşitli model olması hoş görünmesini sağlayacaktır. Çalışmalarınız sırasında mola vermeyi de unutmayın. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Çisenin Dünyası’na iğne oyaları çember kenarı kabak çiçeği modeli yapımını bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git