İğne Oyası Çember Kenarı Modeli

Merhaba hanımlar. Sizleri mutlu etmek için ve yeni modelleri öğrenmenizi düşündüğüm için bu anlatımı hazırladım. Genel olarak ev işlerinden kalan vaktinizi nasıl değerlendireceğinizde kararsız kaldıysanız el işleri size çok yardımcı olacaktır. Çünkü hem tüm stresinizi alır hem de her zaman daha iyi hissedersiniz. Yakınlarınızdan öğrendiğiniz modeller dışında yenilerini de her zaman denemek istersiniz. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden iğne oyası çember kenarı modelinin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Bilindiği üzere oya modelleri çok eski zamanlardan beri var. Hatta eskiden genç kızlar o dönemde nasıl bir yaşam geçirdiklerini ve ruh hallerini oyalar ile anlatmaya karar vermiş. Normalde her oya örneğinin bir anlamı vardı. Şimdilerde el işlerini o kadar derin anlamlar yüklenmiyor. Biz sadece görsel anlamı ile ilgileniyoruz. Evimizin daha renkli olmasını, havasının değişmesini bu şekilde sağlıyoruz. Bu yazıda anlattığımız model dışında diğer iğne oyası modellerine de ulaşmak isterseniz web sitemizden yararlanabilirsiniz.

İğne oyası ve diğer el işlerinde her zaman daha rahat edeceğiniz yollar vardır. Bunları keşfettiğinizde çalışmalarınızı daha verimli yaparsınız. Eğer sizin de kendinize öz modelleriniz ya da teknikleriniz varsa bizimle diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde sorularınızı da yöneltebilirsiniz. Yazıların altına yorum atmanız yeterli olacaktır. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

iğne oyası cember kenarı modeli yapımı resimli anlatım

Çember Kenarı Modeli İçin İğne Oyası

Kimi oyalar küçük olur. Bazılarımız çok gösterişten hoşlanmadığı için sade modeller tercih eder. Bu modelde anlattığımız iğne oyası ise diğerlerinden farklı olacaktır. Eğer sarkan modelleri seviyorsanız bu anlatım tam size göre. Modeli tamamladığınızda neler yapabileceğinize kendiniz de şahit olacaksınız. Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için bir numaralı etken yeni modeller denemektir.

Renk konusunda her zamanki gibi dilediğiniz şeyler tercih edebilirsiniz. Ama bu model üzerinde birden fazla yani en az üç renk kullanmanız daha hoş bir görüntü elde etmenizi sağlar. Tabi hoş kavramı kişiden kişiye göre değişir. Bu nedenle kimseyi aldırmadan kendi sevdiğiniz renkleri kullanın.

Çember kenarı modeli için iğne oyası son derece basittir. Zaten artık herkes iğne oyası yapmayı biliyor. Eğer bilmiyorsanız da bu anlatımdan sonra muhtemelen öğrenmiş olursunuz. İlk deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir hangi konularda zorlandığınızdan bahsedebilirsiniz.

İğne Oyası Çember Kenar Modeli Yapılışı

İğne oyası çember kenarı modelin yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda oldukça anlaşılır bir biçimde gösterilmiştir. Sizler de hemen malzemelerini hazırlayıp videoyu başlatabilirsiniz. Böylece evinizi süslerken yeniliklerden yararlanırsınız.

Bu modeli diğerleri kadar çok seveceğinize eminim. Üstelik ilk başlarda biraz zorlansanız da sonrasında çok rahat bir işleme olduğunu göreceksiniz. Ayrıca modeli farklı bir hale getirmek isterseniz bildikleriniz ile birleştirebilirsiniz. Böylece öz bir oya modeli elde etmiş olursunuz. Çalışmalarınız sırasında kendinizi çok yormamaya özen gösterin. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sevgi ve sağlıkla kalın.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bu açık anlatımı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git