İğne Oyası Kalpli Çiçek Modeli

El emeğiniz ile yaptıklarınız her zaman değerli kalacaktır. Bunun en büyük kanıtı eski zamanlarda annelerimiz ve büyüklerimizin yaptıkları el işlerini hala kullanıyor olmamız. Özellikle çabuk yıpranmayan ve özel şeylerin etrafına yapılan oya modelleri son zamanlarda daha da popüler bir hal aldı. Artık oya yapmayı bilmeyen çok az insan kalmıştır. Herkes gibi sizler de günün yoruculuğunu atmak için el işleri ile ilgileniyorsanız doğru bir seçim yapmışsınız. Öyleyse öğrendiklerinize bir yenisini ekleyelim. İğne oyası kalpli çiçek modelini hep birlikte öğrenelim.

Eğer evlerinizin daha ihtişamlı ve gösterişli görünmesini isterseniz kendi tasarımlarınızı kullanabilirsiniz. Öğrendiğiniz her yeni model ile bütün evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. Durum böyle olunca her çeşit modeli denemekten inanılmaz bir mutluluk duyuyoruz. Eğer sizler de benim gibi düşünüyor ve daha farklı şeyler denemek istiyorsanız bu anlatımdan sonra web sitemizde farklı şekillerde iğne oyalarını inceleyebilirsiniz.

İğne oyası ilk başta zor ve zahmetli bir iş gibi görünür. Ama genel teknikleri öğrendikten sonra kendinize öz modeller bile oluşturmanız mümkün. Sevdiğiniz ve paylaşmak istediğiniz teknikleri yorum olarak belirtebilirsiniz. Dilediğiniz zaman uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

iğne oyası kalpli çiçek modeli yapımı videolu anlatım

Kalp Şeklinde Çiçekli İğne Oyaları

Herkesin bildiği belli başlı modeller elbette vardır. Özellikle geçmiş zamanlarda annelerimiz ile birlikte yaptığımız çeyiz hazırlıkları sırasında illaki bir şeyler öğrenmiş olmamız gerekir. Şimdilerde de onlardan öğrendiklerimizi bizden sonraki nesillere aktarma zamanı. Siz de mutlaka çocuklarınıza ve yakınlarınıza bildiklerinizi öğretin. Yakınlarında olmasanız bile güzel düşünceler ile anılmak hayatınızın kazancı olacaktır.

Ayrıca yaptıklarınızı hediye olarak da vermek isterseniz doğru bir seçim yapmış olursunuz. Dışarıdan alacağınız hediyelikler ile evde yaptıklarınız asla bir olmayacaktır. Kendi emeğinizin olduğu her eşya çok daha değerlidir. Ayrıca karşınızdaki de iki kat bir mutluluk yaşayacaktır. Unutmayın paylaşmak her zaman dünyadaki en güzel faaliyettir. Hep de öyle olarak kalacaktır.

Kalp ve çiçek şeklindeki iğne oyaları son derece kullanışlıdır. Özellikle bu gibi evrensel şekilleri tercih etmeniz herkes tarafından beğenilmesini sağlar. Hem kalp hem de çiçeğin olduğu bir model çok tercih edilecektir. Eğer el işlerini kazanç sağlamak amacı ile yapıyorsanız bu modeller sizi düşünmekten kurtaracaktır.

İğne Oyası Kalpli Oya Modeli Nasıl Oyalanır ? Videolu Anlatım

İğne oyasını kalpli şekilde yapımını çok severek yapacaksınız. Ayrıca bu modelin yapımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu tarz modellerde çift renk kullanmanız daha hoş bir görüntü oluşmasını sağlar. Yine de dilediğiniz renklerden yararlanabilirsiniz.

Eğer renk kullanımında kararsız iseniz videodaki renklerden yararlanabilirsiniz. Çalışmalarınız bittikten sonra model ile ilgili düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. En dikkat etmeniz konu ise ipleri sıkı bir şekilde tutmanız olacaktır. Aksi halde modelin düzgün olmadığını görürsünüz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sevgi ve sağlıkla kalın.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bu videoyu bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git