İkili Çiçek İğne Oyası Örneği Yapılışı

Merhaba arkadaşlar. Her gün yeni modelleri denemek isteyen arkadaşlarımın merakını ve sabırsızlığını gidermek adına sizlere ikili çiçek iğne oyası örneği anlatımlı yapılışından bahsedeceğim. Son derece güzel ve yapılışı da bir o kada kolay olan bu model için çok fazla vakit harcamanıza gerek yok. Televizyon karşısında oturuken, işlerinizden kalan zamanda dinlenirken ve ya misafirliğe bile gittiğinizde yapabileceğiniz şeylerdir iğne oyaları. Ben de her gün farklı bir şey öğrenmenin heyecanını sizlerle paylaşınca daha mutlu oluyorum.

İğne oyası modelleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bir modeli tamamladıktan sonra diğerine geçmek gibi bir isteğiniz oluyorsa web sitemiz üzerinden dilediğiniz türde oya modellerine ulaşabilirsiniz. Hepsi sizlerin daha rahat anlaması için düzenlenmiştir ve bir çoğu video ile desteklenmiştir. Eğer sitemizde olan modeller dışında başka bir şeyin anlatımını yapmamı isterseniz yorum olarak bildirmeniz yeterli olacaktır.

İğne oyasının yanı sıra tığ oyası modelleri için de bize başvurabilirsiniz. Birbirinden güzel duran ve her birinin ayrı bir gösterişi olan oyalarda hiçbir zaman sınır yoktur. Her zaman aynı şeyleri işlemekten sıkıldıysanız bildiklerinizin tümünü doğru bir şekilde birleştirerek kendinize öz modeller de oluşturabilirsiniz.

iğne oyası ikiz çiçek modeli detaylı anlatım

İkili Çiçek İğne Oyası Örneği

İğne oyası daha çok geleneksel bir şey olarak görülse de günümüze uygun, moda ile iç içe olan modeller de bulunmaktadır. Eğer daha çok eski modelleri işlemeyi seviyorsanız bununla ilgili bir çok yeni örneğe ulaşabilirsiniz. Ama modaya uymak gibi bir huyunuz varsa çember biraz daha daralacaktır. Yine de sayamayacağımız kadar çok model bulunduğu kendinize uygun olanı seçmekte zorluk çekmezsiniz.

İkili çiçek modeli için iğne oyası çok basit bir şekilde yapılabilir. Zaten aşağıda paylaştığım videoda da detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Bu çiçekli oya modeli daha önce gördüklerinizden daha farklıdır. İstediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz. Ama kullanacağınız yere göre değişkenlik göstereceği için standarttan sapmamanız daha uygun olacaktır.

Eğer bir model yapılışında başlangıç kısmını kısa sürede oluşturabiliyorsanız zaten bu işi tam anlamıyla yapıyorsunuz demektir. Bazen takıldığınız ve ya tıkandığınız noktalar olabilir. Sakin kalıp nerede hata yaptığınıza bakabilirsiniz. İyi bir gözlem sonrasında modeli toparlayacağınıza inanıyorum.

İğne Oyası İkili Çiçek Modeli Yapılışı

İğne oyası ikili çiçek modeli yapılışını dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ama oyaların genelde havlu kenarlarına ve yazmalara yapıldığını bilirsiniz. Bu model de iki seçenek için uygundur. Ya da bambaşka bir şeye de işleyebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize bağlı olarak işlediğiniz yere uyum sağlayacaktır.

Çiçekler küçük olduğu için çok zarif bir görünüme sahiptir. Ben sadelikten yana olduğum için bu tarz modelleri çok kullanıyorum. Siz de kendi beğeninize göre oya modellerini bulabilirsiniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Marifetli Eller’e bu anlatımı bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git