İlk Kez Göreceğiniz Güzel Yeni Lif Modelleri

Örgü işlerindeki en popüler ve en çok örülen işlerin başında geliyor en yeni lif modelleri ve örnekleri. Örgü ören hanımların farklılık, yenilik istemeleri nedeniyle sürekli olarak aradıkları motifler, genellikle hiç görülmemiş, hiç örülmemiş ve daha önce hiç bir yerde olmayan modeller. Haliyle en güzel yeni örnekli kolay lifler de bu aramaların en çok tercih edileni.

İster tığ ile, isterseniz şişle örün, lifler her haliyle güzel olmalarına karşın bir kaç dokunuş yapmak da gerekiyor. Lif örneğinin motifi istediğiniz kadar farklı olsun, bir kaç özel fikir ile değişiklik yapmak önemli. Bu yapılan küçük şeyler de değişik ve farklı lif modelleri örmek için mutlaka yapılması gereken önemli noktalar. Bu gibi güzel lifler yapmak için size daha önce görmediğiniz modeller gerekli. Bu modellere bakarak farklı şeyler örebilirsiniz. Bir çok modelden çok çeşitli fikirler alıp, bunları aralarında birleştirebilir ve daha güzel örnekler yapabilirsiniz.

Güzel lif modelleri yeni modeller ile farklılık yaratıyor

Elinizde daha önce ördüğünüz bir lif varsa, çok sevdiğiniz, örmekten çok hoşlandığınız bir örneği sürekli olarak yapıyorsanız ve artık bunlara bir hareketlilik, çeşitlilik katmak istiyorsanız artık yeni ve farklı lifleri inceleme zamanınız gelmiş demektir. Günümüzde daha önce görmediğiniz ve ilk kez örme şansı bulacağınız liflere ulaşmak artık çok kolay. Biz de farklı işleri araştırarak size getirmeye çalışıyoruz.

Farklı lif örmeniz için güzel ve yeni modeller

Sitemizi incelediğinizde çok çeşitli ve farklı lif örnekleri görebilirsiniz. Bunların bir çoğunu daha önce görmediğiniz gibi, daha önce ördüğünüz modeller de görmüş olabilirsiniz. Şimdi ise bizim bile ilk kez gördüğümüz, içerisinde çok farklı lifler barındıran çok değişik bir galeri hazladık. Her çeşitten çok güzel örneklerle çeşitlendirilmiş bu güzel modelleri incelerken kafanızda harika şeyler oluşacağına eminiz.

Galeriyi incelediğimizde, genellikle canlı renkler kullanıldığını, sadece tek renk değil bir çok renk ile desteklendiğini görebilirsiniz. Siteyi takip edenler bilir. Bu gibi lifleri de pek çok kez paylaştık. Lif modelleri kategorisindeki farklı lifleri de incelemeden geçmeyin. Özellikle de herkes tarafından çok beğenilen; tığ işi rüzgar gülü örgü lif yapımı resimli anlatım konusunda çok güzel bir model yapılışı var. Liflerde en önemli şey ise kolay yapılıyor olması. Bu konuda da çok güzel bir makale yazmıştık. Kolay ve pratik yapılan lif örnekleri, sizin için içerisinde harika bir galeri barındıran çok güzel bir yazı.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git