İşte Aramış Olduğunuz Kolay Kedi Çizimi

Çocuk gelişimi ve yeteneklerini küçükken keşfetmeleri için, kolay hayvan çizimleri oldukça önemli bir yer teşkil ediyor. Çocukların kendilerini keşfetmesi, ellerinin nasıl yetenkler barındırdıığını anlaması için bir kalem ve bir kağıt parçası yeterli. Günümüzde özellikle teknoloji ile birlikte bu gibi çizimlere ulaşmak oldukça kolay. Çocukların ve hatta büyüklerin en çok zevk aldığı kara kalem çizimi ise, kolay bir şekilde kedi çizimleri nasıl çizilir sorusuna cevap bulup çizmeye başlamak.

Havyan çizimlerini kara kalem ile çizmenin en eğlenceli yolu ve en çok tercih edilen hayvan şekli, kedi çizimlerini kolay bir anlatım ile çizmek. Kedi bir çok hayvana göre çok daha şirin ve tatlı göründüğü için, hem çocuklar hem de büyükler kedileri çizmekten oldukça hoşlanıyorlar. Bu şekilleri çizerken eğer yavru kedi çizmeyi tercih etmişsiniz çok daha şirin olabiliyor. ama her hayvanın yavrusu güzel dersek yanlış söylemiş olmayız.

Basit bir şekilde karakalem kolay kedi çizimi

Kediler, özellikle de yavru kediler küçücük suratları nedeniyle çok şirin görünüyorlar. Bu güzel suratı çizmek oldukça basit. Aslında tekniği bir kere öğrendiğinizde her hayvanı çizmek kolaylaşacak. Hayvan çizimlerini ilk kez çizmeye başlıyorsanız, çok yüksek seviyeden çizmeye çalışmayın. Detaylara aldırmayın. Çocuğunuz da kötü çiziyorsa hemen vazgeçmemesini sağlayın. Çünkü bu gibi şeyleri ilk kez çizmek biraz zor gelebilir. Ama karakterleri oluşturmaya başladıkça eliniz alışacak ve daha güzel şeyler yapacaksınız.

Kolay bir çizim tekniği ile kedi nasıl çizilir?

Genellikle resimli olarak bulabileceğiniz örnekleri videolu olarak da inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki videonun dili İngilizce olmasına karşın, bize etki edecek şeyin görsellik olması açısından pek de zararı yok. Çizen bayanın ellerine odaklanarak nerede nasıl neler yapıyor dikkatlice inceleyerek çizimleri yapabiliriz.

1yumak.com kolay hayvan çizimleri konusunda çok fazla örnek paylaşmaya çalışıyor. Okul öncesi kategorimizi mutlaka inceleyin. Çocuklarınızın çizmekten çok zevk alacağı çok şirin hayvan çizimleri bulacaksınız. Herkesin yapabileceği kolay hayvan çizimleri konusunda, 10 adet hayvan örneğini nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Daha fazla çizim yaparak ve çocuklarınıza yaptırarak ellerinizi alıştırdığınızda, artık bakmadan da çizimler yapabileceksiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git