Kar Taneleri Örgü (Yelek Şal ve Lizöz) Modeli

Örgü artık hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor. Son zamanların trend hobileri arasında olan örgüler tüm kadınların dikkatini çekiyor. Yeni modelleri denemek, farklı bir şeyler keşfetmek hepimizin ilgisini çekiyor. Ayrıca her zaman yeteneklerimizin sınırlarını zorlamak için sabırsızlanıyoruz. Yeni modeller sayesinde yapabileceklerimizin ne kadar güzel olduğunu görebiliyoruz. Böylece kendimize olan güvenimiz artıyor. Madem yeniliklerin bu kadar önemli olduğu bir dünyada yaşıyoruz. O zaman kar taneleri örgü modelini öğrenelim.

Ayrıca örgü örmek stres ile baş etmenin yollarından biridir. Çalışan kadınlar işlerinden ve evdeki sorumluluklarından kalan vakitlerinde örgü örerek rahatlayabilir. Üstelik çok yorucu bir iş de değildir. Dinlenirken, televizyon izlerken, misafirliğe gittiğimizde ve yollarda bile örgü örebiliriz. Böylece her gün yeni bir şeyler deneme fırsatı bulabiliriz. Eğer sizler de diğer yelek, şal ve lizöz için örgü modellerine ulaşmak isterseniz sitemizden yararlanabilirsiniz.

Sizlerin de kendinize öz modelleriniz varsa bizimle ve diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca uzman ekibimiz ile iletişime geçmek isterseniz yazıların altına yorum yapabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır ve isteklerin dikkate alınacaktır.

kar taneleri örgü modeli yapımı videolu anlatım

Yelek, Şal ve Lizöz İçin Kar Taneleri Örgü Modeli

Yelek yapmak için genelde bir çok farklı model kullanılabilir. Ama kar taneleri örgü modeli diğerlerinden çok daha güzel duracaktır. Eğer sizinde beğendiğiniz bir model olduysa hemen kendinize bir yelek örebilirsiniz. Böylece bahar ve kış aylarında sırtınızı sıcak tutacak kıyafetlerinize bir yenisini eklemiş olursunuz.

Ayrıca bu modelden yararlanırken yapabileceğiniz güzel ürünlerden biri de şal ve lizöz olur. Yaptığınız şalları özel akşamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem çok şık hem de gösterişli bir model olduğu için dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Bu model lizöz olarak da kullanılabilir. Sabahları uyandığınızda kalın ceketler kullanmak istemezseniz kendinize bir lizöz örmeniz yeterli olacaktır. Hem üşümemiş hem de güzel bir şeyleri üzerinizde taşımanın mutluluğunu yaşamış olursunuz.

Yelek, şal ve lizöz için kar taneleri örgü modeli yapmak son derece basittir. Her zaman örgü modellerini kullanarak ihtiyacınız olanları dışarıdan almaktan kurtulabilirsiniz. Evde yaptıklarınız diğerlerine göre daha güzel ve kullanışlı olacaktır. Dilediğiniz zaman yıkayabilir ve beğenenler için aynısından yapabilirsiniz.

Kar Taneleri Örgü (Yelek, Şal ve Liöz) Modeli Yapılışı

Kar taneleri örgü modeli yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Şerife’nin Örgü Dünyası’nın anlatımı son derece basit ve hemen öğrenebileceğiniz şekildedir. Ayrıca öğrendiğiniz modelden bahsettiklerimiz dışında da ürünler elde edebilirsiniz. Eğer siz de hemen bu modeli denemek isterseniz şiş ve yünlerinizi hazırlamanız yeterli olacaktır.

Ayrca renk seçimi konusunda dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Yine de hem göz sağlığınız hem de sıkılmamanız için yoğun renklerden uzak durmanızda fayda vardır. Çalışmalarınız sırasında ara vermeyi unutmayın. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Şerife’nin Örgü Dünyası’na bu anlatımı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git