Kardan adam modelli farklı örgü bebek bere yapılışı

Bebekler için yapılan örgü modellerinde, en önemli kriterlerin başında; eğlenceli, renkli ve bebeğe zarar vermiyor olması geliyor. Bebekler için örgü ile farklı bere modelleri yapmak da aslında bu kriterleri uygulamaktan geçiyor. Artık hanımlarımız düz modellerden çok, daha tarz ve güzel modeller aramaya başladı. Gördükleri çok farklı modelleri nasıl öreceğini araştırırken, karşılarına çıkan çok daha güzel modeller ile kendilerini de geliştirme fırsatı yakalıyorlar.

Örgü modelleri konusunda bebek bereleri için yeni ve farklı motifler de sürekli olarak karşımıza çıkıyor. Buradaki en önemli husus ise; farklılığı saplayan aksesuarların da ipten yapılmış olması. Bu bebekler için oldukça önemli.

Örgü aksesuarlar bebek bereleri için farklılık yaratıyor

İster bere olsun, ister farklı bir bebek örgü modeli olsun, bunları örülen modelden çok daha fazla öne çıkartan şey, üzerine işlenen aksesuar ve yapılan motifler. Şüphesiz ki bunlar modelleri güzel gösteren detaylar. Ama söz konusu bebeğiniz ise çok dikkatli davranmanız gerek.

Bebek berelerini farklı ve yeni modelli örmek isterseniz, üzerine yaptığınız farklılıkları da iplerle yapmanızı öneriyoruz. Her şeye meraklı küçüğümüz, yeni karşılaştığı bu güzel motifleri de incelemek için eline alacaktır. Ve tabii ki de ağzına. Bu yüzden boncuk ve pul gibi materyaller de oldukça tehlike arz ediyor. Aynı şekilde seçeceğiniz ipin kalitesine de mutlaka dikkat edin. Aşağıda size iplerle de çok güzel bere modelleri yapılabileceğini gösteren harika bir model anlatımı vereceğiz.

Kardan adam modelli bebek bere modeli açıklamalı anlatım

Kimisi palyaço diyor, kimisi ise kardan adam. Siz ne derseniz deyin oldukça şirin bir model. İster bebeğinize, isterseniz çocuğunuza örün, (hatta kendiniz için bile düşünebilirsiniz) bittikten sonra harika sonuçlar alacaksınız. Şapka ve papyonlar için istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Hepsi ayrı, hepsi aynı ya da bir kaçı farklı renk olabilir. Bun gibi onlarca model bulabileceğiniz en yeni ve farklı bebek örgü modelleri ve anlatımlı örgüler kategorilerini de ziyaret etmeyi unutmayın.

Gelelim kardan adam modelli güzel bebek bere modeli yapılışına.

Elinize sağlık. Şimdi el emeği, göz nuru o güzel bereyi bebeğinize güvenle ve rahatlıkla giydirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git