Kelebek modelli makrome bileklik yapılışı

Bu makalede size, güzel bir makrome bileklik yapımı resimli nasıl örülür onu anlatmak istiyoruz. Takılar, bayanların vazgeçilmez eşyaları. Her yaştan insanın sürekli olarak kullandığı, belki de makyajdan sonra gelen en önemli şey. Piyasa pahalı ve gerçekten o paralara değmeyecek çok farklı takı modelleri ile dolu. Eğer bir de zor beğenenlerdenseniz işiniz biraz daha zor. Onca çeşit arasından istediğiniz gibi bir model bulmak sizi epey zorlayabilir. Rengini beğenseniz model hoşunuza gitmez, model güzelse renkler kötüdür. Bu gibi durumlarla sürekli karşılaşıyoruz. Ama artı makrome örgü tekniği resimli olarak her şeyi kolaylaştırıyor.

Artık takı yapmak sadece firmaların veya büyük atölyelerin işi değil. Günümüzde bilgiye saniyeler içerisinde ulaşılabiliniyor. Elinizdeki telefonla merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz her şeyi çok kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Kendi zevk ve beğenilerinize göre istediğiniz takıyı yapmanız çok kolay.

En basit çalışmalarla makrome örgü teknikleri her yerde

İnternet bu gibi çalışmalarla dolu. Özellikle de nasıl örüldüğü en çok merak edilen makrome bileklik modelleri. Çünkü takı olarak en fazla bileklik tercih ediliyor. Bileklik modelleri genellikle uzun bir yapıya sahip ve üzerindeki farklı aksesuarlarla da desteklenen güzel bir takı modeli. Hemen hemen her model bu şekilde örülüyor. Fakat size aşağıdaki anlatımını verdiğimiz model diğerlerinden biraz daha farklı. Aynı zamanda da biraz daha tasarımsal. Tabii ki bu özellikleri nedeniyle de sizi uğraştırabilecek nitelikte. Ama sonuç gerçekten harika.

Makrome teknikleri ile bileklik nasıl örülür?

Resimli olarak makrome bileklik örmek çok zevkli. Her adımda nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmek, nasıl düğümler atıp nerede ne kullanacağınızı görmek işinizi çok kolaylaştırıyor. Aşağıdaki galeride adım adım harika bir anlatım var. Bu modeli örmek size çok şey kazandıracak. Farklı modelde bileklikler yapıp, kendi tekniğinizi daha ileriye taşımanızı sağlayacak. 1yumak.com kendin yap yani DIY çalışmalarında da oldukça güzel paylaşımlar yapıyor.

Daha önce de makrome ipi ile değil de örgüden çok güzel bir bileklik paylaşmıştık. 8 parça ip ile örgü bileklik yapılışı konusu size güzel fikirler verebilecek nitelikte. İncelemeden geçmeyin. Herkese kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git