Kilo Vermek için Cynthia Sass Soğuk İçerek Yağ Eritme Diyeti

Kilo vermek her zaman kolay olmaz ve insan iradesini zorlar. Kilo vermek için binlerce kür bulabilirsiniz. Biz de özellikle yaz aylarında hem serinlemenizi aynı anda da zayıflamanızı sağlayacak bir kür önereceğiz. Cynthia sass soğuk içeceği olarak da anılan bu karışım yağ yakımını kolaylaştırmaktadır. Ama hiç bir diyet yada buna benzer kürler tek başlarına size yeteri kadar yardımcı olmayabilir. Aynı zamanda yapacağınız spor ile de diyetinizi desteklemelisiniz.

Peki bu içeceğin içeriğinde neler var. Öncelikle hazırlayacağınız  limon, zencefil, nane ve salatalık karışımı hazırlanıp vücudun yağ yakımını hızlandırma da size yardımcı olacaktır. İçeceğin içindeki limon asitli bir besin olduğu için yağları yakar ve gazı önler.  Zencefil sindirime yardımcı olur. Gaz ve ödemin atılmasına yardımcı olur ve yağ yakımını hızlandırır. Salatalık ise sindirimi açısından kolaydır. Zencefil gibi o da ödem attırmada önemlidir.

Yarım litre suyun içinde 10 adet nane yaprağını kaynatın ve demlenmesini bekleyin. Devamında limon suyu ve kabuğundan bir kaç parça ekleyin. Şimdi sıra salatalıkta kabuklarını soyup hazırladığınız karışımın içine ekleyip üzerine de bir litre daha su ekleyip karışımınızın hazırlığını bitirin. Yaptığınız bu karışımı özellikle yemeklerden sonra içmenizi öneririz. Ama sadece yemeklerden sonra değil gün boyu tüketebileceğiniz bir karışımdır. Özellikle karın bölgesinde bulunan yağların yakımı açısından da faydalıdır. Yapacağınız bu karışımı düzenli kullanmanız ve yanında yapacağınız tempolu yürüyüşler sayesinde sizde ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git