Kır Çiçeği Örgü Modeli Bayan Yeleği Bebek Örgüleri Açıklamalı Örneği

Örgü örmek tüm hanımların severek yaptığı bir aktivitedir. Herkes ev işlerinden uzaklaşmak ve günün stresini üzerinden atmak için örgü örebilir. Böylece hem yeni ürünler elde etmiş oluruz. Hem de bazılarını sevdiklerimiz ile paylaşarak bunun mutluluğunu yaşarız. Her yerde örgü örmek bizler için çok kolaydır. Örneğin misafirliğe gittiğimizde bile yanımızda mutlaka şiş ve yünlerimiz olur. Böylece hem sohbet edebilir hem de yarım kalan işlerimize devam edebiliriz. Ayrıca yakınlarımızdan öğreneceğimiz modeller mutlaka bir gün işimize yarar. Öyleyse bugün de sizlere kır çiçeği örgü modeli bayan yeleği bebek örgülerini öğreteceğiz.

Tüm hanımlar her daim yeni ürünler elde etmek ister. Bu bizim yeniliği sevdiğimizin ve meraklı olduğumuzun göstergesidir. Özellikle ev hanımları her zaman örgü örer. Çalışanlar için bu durum biraz farklıdır. Çünkü hem iş hayatı hem de evdeki işlerden örgüye vakit bulmak biraz zor oluyor. Ama yine de kadınların çoğu boş vakitlerini örgü ile değerlendirebiliyor. Özellikle bu yazımızda öğreteceğimiz modeli çok seveceksiniz. Ayrıca web sitemizde diğer yelek modelleri ve bebek örgülerini bulabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile iletişime geçmek isterseniz siteye yorum atmanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Sormak istediklerinizi ya da aklınıza takılanları bizimle paylaşabilirsiniz. Böylece tüm sorularınız yanıt bulacaktır. Ayrıca kendinize öz modelleri de bizimle paylaşabilirsiniz.

kır çiçeği örgü modeli yapımı videolu anlatım

Bayan Yeleği ve Bebek Örgüleri İçin Kır Çiçeği Örgü Modeli

Genelde kış aylarının vazgeçilmezi olan yeleklerden herkesin evinde en az bir tane vardır. Kimileri dışarıdan alsa da genelde evde yaptıklarımız çok daha güzel görünmektedir. Tüm hanımlar yaz aylarından kış için kazak, yelek, ceket vb. yapmaya başlar. Böylece yapacağımız örgüler için acele etmemize gerek kalmaz.

Bebekler için yapılan örgüler de son derece kullanışlıdır. Bir bebeğe ördüğünüz kıyafetleri ondan sonra gelecek olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Ördükleriniz hem uzun süre dayanıklı, hem de herkesin beğeneceği şekilde olacaktır. Eğer yakınlarınızda yeni doğum yapacak olan biri varsa en güzel hediye kendi ellerinizle ördükleriniz olacaktır.

Bayan yeleği ve bebek örgüleri için kır çiçeği örgü modeli son derece kullanışlıdır. Eğer başka ürünler de elde etmek isterseniz şüphesiz bu modeli kullanabilirsiniz. Diğerlerinden farklı görünecektir ve her ürün de son derece güzel olacaktır.

Kır Çiçeği Örgü Modeli Bayan Yeleği Bebek Örgüleri Yapılışı

Kır çiçeği örgü modeli yapımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece basittir. Sizler de bu modeli evlerinizde denemek isterseniz hemen malzemelerinizi ayarların.

Ayrıca renk seçimi yaparken dikkatli olmalısınız. Özellikle sizi baymayacak ve yoğunluğu yüksek olmayan renkleri tercih edin. Çalışmalarınız sırasında mola vermeyi ihmal etmeyin. Bu modeli denemek isteyen hanımlara şimdiden kolay gelsin. Sağlıkla kalın

Gönülden Örgüler’e bizimle kır çiçeği örgü modeli yapımını paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git