Kız Çocuklar İçin Kolay Omuz Silkme Örgü Panço Yapılışı

Merhaba sevgili 1yumak.com örgü ve elişi örnekleri takipçileri bir anlatımlı örgü modeli ile yine birlikteyiz. Bu makalemizde veya örneğimizde size anlatmaya çalışacağımız model kız çocukları için kullanışlı örgü panço modeli ve yapılışı olacak. Çocuklar için örgü panço modelleri için internette kısa bir arama yaptığınızda bir çok model bulabilirsiniz fakat hepsi çok kolay olmayan zor örnekler olduğunu görmüşüzdür hepimiz.

Bu yüzden bu yazımız kız çocuklarımız için kolay örgü panço yapımı olacak. Çok soğuk kış günlerinde çocuklarımız evden dışarı çıkmasa bile hemen üşütebiliyor ve hastalanabiliyor. Bu durumda örgü pançolar çok kullanışlı ve pratik bir şekilde imdadınıza yetişlebilir. Örgü pançolar genellikle atkı, bere, eldiven şeklinde takım olarak örülsede bu örneğimiz sadece panço olarak yapılmaktadır.

Ama kullandığınız renklere göre her türlü atkı ve şapka ile uyum sağlayabilir. Kaldık tam takım olmasınada gerek yok çok şık bir model zaten, aynı renk tonlarında iple ördüğünüzde hertürlü kıyafetle birlikte çok rahat kullanabilirsiniz.

Eğer daha farklı örnekler arıyor iseniz. Kız çocuklar için örgü panço modelleri yazımızı inceleyerek çok daha değişik örgü panço örneklerine ulaşabilirsiniz. Bebek örgü modelleri kategorimizde her türlü bebek kıyafeti örneğini ve yapılış aşamalarını bulabileceğimiz konularımızı görebileceksiniz.

Paylaştığımız örgü panço modeli yapımı kapşonsuz yani şapkasız bir model, ilerleyen yazılarımızda farklı örgü panço örnekleri ve yapımlarını paylaşmayı düşünüyoruz.

Kız Çocukları İçin Kolay Ve Pratik Örgü Panço Yapımı

Örgü panço yapımı hiç bu kadar kolay olmamıştı, eğer sizde güzel sevimli ve pratik omuzdan silkme örgü pançoyu yapmak için aşağıdaki eğitim videomuzu dikkatli bir şekilde izleyerek uygulamanız yeterli olacaktır. Zaten örgü ve elişi çalışmalarında deneyimli olan hanımlar oldukça hızlı ve pratik şekilde yapacaklardır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git