Kolay Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Eskiden beri süregelen ve günümüzde de hala yapılmaya devam eden, dantel kenarların yerini almaya başlayan kolaylıkla işlenen havlu kenarı iğne oyaları yeni ve modern renkleri ve desenleri sayesinde uzun süre hanımların en gözde modeli olamaya aday. He geçen gün çok güzel modeller karşıma çıkartan bu teknik ile işleyebilecekleriniz tamamen sizin bakış açınıza kalmış. Bir modelden onlarca hatta yüzlerce farklı kombinasyonların yapıldığı, en fazla işlenen iğne oyası havluların kenar desenleri farklılıkları ve güzellikleri ile her zaman göz doldurmaya devam edecek.

Her giyside, her aksesuarda, her farklı tasarımda kullanabileceğiniz işleme modelleri, çeşitli renk seçenekleri ve geniş desen yelpazeleri sayesinde oldukça fazla alanda size yardımcı oluyor. Özellikle de havlular bu işlemelerin en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi.

İğne Oyası Farklı Havlu Kenarı İşlemeleri İçin Çok Farklı Bir Teknik

Farklılık açısından bakıldığında iğne oyası ile oldukça fazla çeşitte iş ortaya çıkartabilirsiniz. Fakat iğne oyası ile işlenen kolay havlu kenarı modelleri bunların arasında en çok tercih edilen. Nedeni ise; havlular her zaman göz önünde bulunan, hem ailenizin hem de misafirlerinizin sürekli olarak kullandığı bir şey. Bu yüzden havlulara biraz daha farklı ve daha fazla özen gösterilmesi normal.

Kolay Havlu Kenarı Örnekleri İçin İğne Oyası Motifleri

İğne oyası işlemesi ve yapılması biraz meşakkatli görünse de, aslında çok basit bir teknik. Her işin başında biraz zorlanılması çok normal. Bir kaç farklı çalışma ve teknik ile kendinizi geliştirmeniz mümkün. Bu yüzden aşağıdaki modeller çok hoşunuza gittiyse ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız sitemizdeki iğne oyaları kategorisindeki makaleleri incelemeniz size çok şey katacaktır.

Bunlar haricinde daha önce paylaştığımız harika işler var. Çeyizlik modern havlu kenarı modelleri iğne oyaları konusunda, hem havlu kenarı üzerine hem de kenarına işlenen kolay iğne oyaları ile yeni havlu kenarları işlemeniz mümkün.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git