Kolay Popcorn Bebek Battaniyesi Yapımı

Kış aylarının vazgeçilmezi battaniyeleri evimizde yapmak hepimizin içine siner. Çünkü hangi yünü kullandığımızı ve bizim için sağlıklı olup olmadığını çok iyi biliyoruz. Özellikle söz konusu bebekler ise onlar için kullandığımız eşyalara daha da özen gösteriyoruz. Bebeklerin üşümemesi için kalın kıyafetler giydiriyor ve dışarı çıkardığımızda da mutlaka üzerine battaniye örtüyoruz. Bu battaniyeleri evde yapabilmemiz için kolay popcorn bebek battaniyesi yapımını öğrenmemiz gerek.

Bebek battaniyeleri her zaman popülerdir. Özellikle yakınlarımız yeni doğum yaptığında kendi ellerimiz ile onlara ihtiyacı olan şeylerin hazırlığını yaparız. Bebek battaniyesi de onlardan biridir. Ördüğümüz bebek battaniyeleri annelerin hayatını kolaylaştıracak. Sitemizde diğer bebek battaniyesi modellerini de bulabilir ve uygulayabilirsiniz.

Bu sırada bebekleriniz için yapacağınız battaniyeleri bizimle paylaşabilir ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından yorumlarınız dikkate alınıyor ve sizlere yardımcı olmak için her yolu deniyoruz. Bizimle iletişim kurabilir ve kendinize ait modelleri de paylaşabilirsiniz. Bu sayede sizin yaptıklarınız bir çok kadının işini kolaylaştırabilir.

Kolay Popcorn Bebek Battaniyesi Yapımı

Popcorn Bebek Battaniyesi İçin Motifler

Bebek battaniyesi için kullanacağımız motifler diğerlerinden farklı olacak. Çiçeğe benzer motifler her örgü modelinde oldukça güzel görünüyor. Eski zamanlardan beri kullanılan bu motifler hepimizin evini adeta çiçek bahçesine çeviriyor. Renkli yapılan motifler evin her alanında kullanılabiliyor. Özellikle bebek battaniyesi için yapacak olduklarınız çocuğunuzun odasına ayrı bir hava katacak.
Bebeğinizin yatağında ya da üzerinde kullanacağınız battaniyeleri istediğiniz boyda yapabilirsiniz. Önemli olan şekline karar vermeniz. Ayrıca battaniyenizin büyüklüğüne göre motiflerin sayısını da arttırmanız gerekecek. Tercihinize göre istediğiniz kadar motif elde edebilir ve sonrasında bir başka battaniye için de kullanabilirsiniz. Eliniz alışmışken çok sayıda motif yapmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Popcorn bebek battaniyesi için motifler oldukça kolaydır. Sadece yapılışını doğru bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Tabii kendinize göre metodlarınız varsa bizim tavsiyelerimiz ile birleştirebilirsiniz. Bu sayede herkesten farklı bir bebek battaniyesi yapmış olursunuz. Bu da sizin yaratıcı olduğunuzun göstergesidir.

Kolay Popcorn Bebek Battaniyesi Yapılışı

Kolay popcorn bebek battaniyesi yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Ören Hanım’ın anlatımı ile daha da kolay bir hal alan bebek battaniyesi yapımı ile ilgili her bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizin de bu video ile ilgili görüşleriniz olursa bizimle paylaşabilirsiniz. Kullanacağınız renklere de kendi zevkinize göre karar verebilirsiniz.

Biz daha çok pastel renklerin kullanılmasını öneririz. Çünkü son zamanlarda moda olan hafif renkler diğerleri gibi gözünüzü yormaz. Ayrıca battaniyede kullanacağınız motiflerin kenarlarını beyaz yapmanızı öneririz. Eğer tüm motifleri birleştirdiğinizde beyaz renk diğerlerini bağlayan renk olursa çok daha hoş görünecektir. Bu sayede yaptığınız bebek battaniyesi herkesin dikkatini çekecek ve çok beğenilecektir. Siz de mutlaka yaptıklarınızı bizimle paylaşın. Şimdiden herkese kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git