Kolay Bir Sepet Örgü Modeli Ve Videolu Yapılışı

Örgü ören bütün hanımlar bu aktivitenin son derece rahatlatıcı olduğunu bilir. Gün içerisindeki işlerimizden kalan vakitlerde örgü örmekten büyük keyif alırız. Hem yeni bir şeyler üretmenin mutluluğunu hem de işlerden uzaklaşmanın huzurunu yaşarız. Örgü örmek dünyanın her yerinde var olan bir eylemdir. Hem kadınlar hem de erkekler istedikleri modelleri bir kaç pratikten sonra zorlanmadan örebilir. Her gün yeni bir model öğrenmek de bilgi haznemizin genişlemesini sağlar. Bugün de kolay sepet örgü modeli yapımını öğrenelim.

Şiş ile yapılan örgü modelleri tığ ile yapılanlara göre daha basittir. Tığ diğerlerine göre daha zahmetli bir iş olduğu için hanımlar genelde şiş ile yapılan örgüleri tercih ediyor. Ama kimileri de tığ işlemelerini çok seviyor ve sadece tığ ile örgüler örüyor. Bu arada web sitemiz üzerinden tığ ve şiş ile yapılan örgü modellerine bakabilirsiniz.

Bütün hanımların evde kendilerine özgü olan modelleri denemişliği vardır. Sizler de kendi modellerinize bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece yaptığınız modelin herkese ulaşmasını sağlarsınız. Ayrıca web sitemizde uzman ekibimiz ile görüşmek isterseniz makale altlarına yorum atabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

kolay sepet örgü modeli yapımı resimli anlatım

Kolay Sepet Örgü Modeli İle İlgili Detaylar

Bu örgü modeli evlerinizde kullandığınız hasır sepetlere benziyor. Eğer herhangi bir kıyafet üzerinde bu modeli denemek istemiyorsanız kağıt ipler kullanarak evinize yeni sepetler yapabilirsiniz. Herkesin mutlaka bir sepete ihtiyacı oluyor. Banyolaramızda oldukça şık duruyor ve evin her alanında kullanılabiliyor. Ayrıca kendinize çanta örmek isterseniz de bu model oldukça güzel görünecektir. Günlük kullandığınız eşyaların örgü olması da sizi daha iyi hissettirecektir.

Genelde modeller üzerinde çiçek, kalp gibi motifler oluyor. Ama motif olmayan örgülerin de modası hiçbir zaman geçmeyecek. Sepet örgü modeli ile kendinize yapacağınız ceketler çok güzel olacaktır. Ayrıca yine ceket ve ya kazak örerek sevdiklerinize hediye verebilirsiniz. Kış aylarında sizlerden alacakları bu hediye onları çok mutlu edecektir.

Kolay sepet örgü modeli isminden de anlaşılacağı gibi son derece basittir. Bu örgüyü evde denemenizi mutlaka tavsiye ederiz. Ayrıca yakınlarınızdan bilmeyen varsa onlara da göstermeniz size insanlara yeni bilgiler öğretmenin mutluluğunu yaşattıracaktır.

Kolay Sepet Örgü Modeli Yapımı Türkçe Video Anlatım

Kolay sepet örgü modeli yapımı aşağıda paylaştığımız videoda ince ayrıntıları ile birlikte anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece açıklayıcıdır. Sizler de sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız bu model üzerinden onlara bir hediye yapabilirsiniz. Ayrıca bu modeli farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Renk seçimi konusunda oldukça özgürsünüz. Örgünüzü dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. Ama çok fazla renk kullanmamanızı öneririz. Ayrıca çalışmalarınız için sık sık ara vermeyi ihmal etmeyin. Molaları kendinize prensip haline getirin. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Gönülden Örgüler’e kolay sepet örgü modeli yapımını bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git