Kolay Ve Pratik Yapılan Lif Örnekleri

Özellikle çeyizlerin olmazsa olmazı olan liflerin bir çok farklı model ve örnekleri  mevcuttur lif örneklerinin. Çeyizler içerisinde renk renk ve model model yer alan lifler aynı zamanda neredeyse her evde bulunan ve banyo yapmak için kullanılan eşyalardır. Durum böyle olunca da özellikle de boş vakti olan bayanlar tarafından lif yapma gereksinimi duyulmaktadır.Bizde bu yazımızda kolay ve pratik yapılan lif örneklerini sizlere sunmaya çalışacağız.

Hem model ve örneklerinin kolay bir şekilde çıkartılması hem de oldukça kullanışlı olması örgü liflerin en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer almasını sağlamaktadır. Örgü örmeyi bilmeyen hanımların bile internet üzerinden anlatımlı örgüler sayfalarını inceleyerek kolay bir şekilde örmeyi öğreneceği bir örgü çeşididir.

Peki örgü lif örneklerinin kolay ve basit yapılanı yokmudur ? Gerek tüylü ipten yapılan lif örnekleri, gerek düz ve tek taraflı örülen lifler, gerekse de çift katlı kullanışlı lifler bir çok farklı renk seçeneği ile örülebilmektedir. Lif modelleri her zevke hitap edebilecek kadar çok fazla model seçeneği sunmaktadır. Tığ işi ve şiş ile örülen modeller olarak her biri kendi arasında oldukça kolay ve kullanışlıdır. Hanımlar bir lif örneği bularak onu farklı renk seçenekleri ile birden daha fazla sayıda örebilmektedir. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi eşyası olan lifler aynı modelde ve farklı renklerde olsa bile oldukça çeşitli görülebilmektedir.

Kolay Lif Modelleri Ve Yapılışı

Ayrıca örülen modeller inci, boncuk, düğme ve penes gibi eşyalarla süslenerek de çok daha farklı ve gösterişli modeller haline getirilebilirler. Kuşkusuz ki bu örgü modellerinin çeyizlerde en çok tercih edilmesinin bir sebebi de kolayca örülerek kısa sürede çok fazla sayıda elde edilebilmesidir. Bu yüzden lif örerek satış yapıp kar elde eden hanımlar bile vardır. Ayrıca herkesin kolaylıkla öğrenip örebileceği modeller arasından yer almaktadır.

Kolay Lif Modelleri Ve Örnekleri Fotoğraf Galeri

Kolay örülen lif örnekleri ve modellerini aşağıdaki galerimizde bulabilirsiniz. Eğer kolay lif yapılışı görmek istiyorsanız. Adım adım kolay lif örneği yapımı konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git