Kredi Kartı Kullanarak Harika Motifli Bir Şal Yapılışı

Çok farklı gelebilir ama doğru duydunuz hanımlar bu şal örneğimizi kredi kartı kullanarak yapacağız. Şöyle dediğinizi duyar gibiyim. Kredi kartı ile şal yapımı mı ? Nasıl mı olacak yazımızı okudukça nasıl yapıldığını hep beraber göreceğiz ve tüm detayları sizlere sunacağız. Aslında örneğimizdeki şal modelimizin ismi deniz kabuğu şal örneği olarak biliniyor. Fakat bizler ülkemizde kredi kartı ile şal yapımı ismini kullanarak arıyoruz.

İşin aslı Nurgün Tezcan kredi kartı şal modelinden çıkmıştır örneğin aslı bir programında paylaşmasıyla oldukça ün kazanmıştır. Bu örneğimizdeki şallar ile oldukça güzel örnekler ortaya çıkarabilirsiniz. Daha çok abiye şal örnekleri, gelin şalı modelleri, kaynana şalları örebilirsiniz. Çok güzel ve zarif bir örgü şal modelidir.

Çeyiz hazırlıyorsanız veya bir düğüne hazırlanıyorsanız şal modelleri arasında seçebileceğiniz harika bir örnek mutlaka denemelisiniz o zaman diyorum. Sizlere daha önceki yazılarımızda ve paylaşımlarımız da çok değişik şal örnekleri paylaşmıştık. kredi kartı ile şal yapılışı videolu anlatım konumuzda bunlara bir yenisi olmuş oldu.

 

Kredi Kartı İle Şal Yapılışı Şemalı Ve Videolu Anlatım

Evet kredi kartı ile şal nasıl yapılır merak eden hanımlar işte size tüm detaylar hemen sizlere ilk başta bu güzel örneğin şemalarını paylaşmak istiyorum çünkü en gerekli ve bize kredi kartı ile şal yapmak konusunda yardımcı olacak fotoğraf bu muhteşem şal yapılışı şemaları olacak. Kredi kartı şal yapılışı için gerekirse aşağıda sizler için paylaştığımız şemaların büyük hallerini bir kağıt çıktısı alarak yanınıza veya sürekli görebileceğiniz bir alana asabilirsiniz.

Kredi kartı ile örgü şal yapımı şemaları aşağıdaki gibidir ;

Peki şimdi şemalarımızı paylaştık şal örneğimizi bitirdiğimizde nasıl bir şeyle karşılaşacağımızı merak ediyor musunuz? elbetteki son halini de oldukça görkemli bir fotoğrafla paylaşacağım ama budan önce tüm detayları ile size kredi kartı ile şal yapılışı açıklamalı anlatımını da paylaşmak istiyorum. Evet altta paylaşacağım fotoğrafta da bu değişik ve güzel şal örneğinin nasıl yapıldığına dair tüm detayları görebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Krem Rengi Örgü Şal Yapımı Resimli Anlatım

Bu güzel emek ve detaylı fotoğraflı anlatımlar için Gülsevince Hobi‘ ye teşekkür ediyoruz.Değerli arkadaşlar fotoğraflarda Gülsevince hanım her bir ilmeği ve her hareketini bu güzel şal yapımı anlatımını güzel bir şekilde yapmış bize kalan dikkatli bir şekilde inceleyerek uygulamaya koymak. Şalımızı örerken kredi kartını kullandığımız alanlara dikkat etmeli ve kredi kartına sıkı bir şekilde dolamalısınız ipinizi.

Kredi Kartı İle Şal Yapımı Videolu Anlatım

Evet hanımlar bu kadar detaydan sonra birde kredi kartı şal yapılışı videolu anlatımını da eklemek istiyorum en zengin ve en güzel anlatımı yaparak hepinizin zorlanmadan kredi kartı ile şal yapmasını istiyorum buyurun aşağıda kredi kartı ile şal yapımı videosu eklidir. Kahvenizi elinize alarak şal yapımı videomuzu izleyerek tüm detayları pratikleri kendi gözlerinizle gördükten sonra şalınızı örmeye başlayabilirsiniz.

Denemek isteyen tüm hanımlara bu güzel örgü şal yapılışı konusunda başarılar diliyorum.

Kredi Kartı Örgü Şal Yapımı Videolu Anlatım 1

Kredi Kartı Örgü Şal Yapımı Videolu Anlatım 2

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git