Kullanım Şartları Ve Gizlilik

www.1yumak.com‘un değerli takipçileri web sitemiz bireysel gizlilik haklarınıza saygı göstermektedir. 1yumak.com adresinde harcadığınız zaman zarfınca bunu sağlamaya çalışmaktayız. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar ve site kullanım şartları aşağıda bilginize sunulmuştur.

www.1yumak.com’ da yayınlanan içerikler, makaleler, fotoğraflar, şemalar ve videolar yazarlarımızın beğendiği veya kendi uyguladığı projelerine ait makaleler olabilir. Size ait bir projenin izinsiz veya rahatsız edici (Telif Hakkı ) doğurduğunu düşünüyorsanız bizim ile ” İletişim “sayfamızı kullanarak irtibat kurunuz.

Talebinize istinaden, gerekli incelemeler doğrultusunda 5846 sayılı kanun olan “FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU” gereğince ilgili içerik, makale, fotoğraf, video’larda Uyar-Kaldır şeklinde düzenleme yapılacaktır.
 

Kullanım Koşuları Ve Gizlilik

 
“1yumak.com” web sitesini kullanmadan önce Gizlilik Ve Kullanım Şartlarını okumalısınız. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartları kabul etmiş sayılır.

Sayfamızda yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla 1yumak.com tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirme yetkisine sahiptir.

Kullanıcılar, 1yumak.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. 1yumak.com bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. 1yumak.com, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

1yumak.com, sitenin Kullanıcılarına kesintisiz veya belirlenmiş bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

1yumak.com , yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik cihazlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manuel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. 1yumak.com , normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

1yumak.com link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

 

YASAKLANMIŞ OLAN İÇERİKLER

 

– İntihara özendirme ve yönlendiren içerikler
– Çocukların cinsel istismar ve yönlendiren içerikler
– Uyuşturucu veya uyarıcı madde özendirici ve yönlendirici içerikler
– Sağlık ve yaşam için tehlikeli olacak madde teminini özendirci içerikler
– Müstehçen içerikler
– Fuhuş ve fuhuşa özendirici içerikler
– Kumar özendirme ve yer imkan sağlama suçlarını barındıran içerikler
– Bahis ve şans oyunları düzenlenmesi ve özendirilmesini barındıran içerikler kesilnlikle yasaklanmıştır !

 

Bizimle iletişime geçmek isterseniz buradaki iletişim sayfamızdan veya 1yumakcom@gmail.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sayfa başına git