Makrome Tekniği İle Baykuş Kolye Yapımı

Son yazılarımızda takı ve kolyelerle ilgili paylaşımlar yapmıştık ve bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Sizlere bu yazımda beğeneceğiniz hatta bayılacağınız bir baykuş modeli makrome kolye paylaşacağım. Kolye örneğimiz oldukça dikkat çekici ve modern. Mutlaka makrome bileklikler ve kolyeler daha evvel görmünüzdür ama paylaştığımız baykuş kolye yapımında çok iddaalıyız siz değerli 1yumak.com örgü modelleri takipçileri için her zaman en yeni ve en güzel modelleri paylaşıyoruz.

Konumuza geri dönecek olursak baykuş desenleri örgülerde ve elişi çalışmalarında oldukça sık kullanılan bir motiftir.Mesela baykuş motifi ile ilgili paylaştığımız bazı konularımızı saymak gerekirse. Baykuş süslemeli örgü çocuk beresi yapımı konumuz buna iyi bir örnek olabilir. Yine diğer bir konumuz olan amigurumi tekniği ile baykuş motifi yapımı oldukça ilgi görmüştü sizler tarafından.

Bu yüzden birde bu güzel şık ve zarif baykuş motifli örneği kolyede denemek istemezmisiniz ? Daha fazla baykuş süslemeli çalışma görmek için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Makrome Baykuş Kolye Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım

Aslında paylaşmış olduğumuz kolye ücretli bir örnek ve satış fiyatı 11 $ civarında satılmaktadır. Fakat bizim ne yabancı sitelere üye olacak vaktimiz var. Nede o kadar para verecek durumumuz var zaten hepimiz örgü ve eliş işlerinden anlıyoruz. Belkide siz değerli takipçilerimizin arasından daha güzel ve gösterişlisini yapanlar çıkacaktır.

Bu yüzden bizler bu makrome baykuş kolye yapımı ile ilgili bulabildiğimiz tüm kaynakları paylaşmak istedik. Lütfen resimlerdeki ile videoda ki anlatım aynı değil demeyin çünkü en yakın örneği paylaştım sizlerle yapılışını geliştirmek sizlere kalmış aşağıdaki resimlerden küçük tüyolar alabilirsiniz.

 

Makrome Baykuş Kolye Modeli Bileklik Yapılışı Videolu Anlatım

Ben makrome baykuş kolye modelinin daha çok genç bayanlarda çok zarif duracağını düşünüyorum. Bu yüzden sevgili anneler genç kızlarınıza güzel bir süpriz yapmak isterseniz baykuş modeli makrome kolye yapılışı videomuzu iyi izleyerek bu güzel kolye örneğini çıkarabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

Gerçekten video oldukça detaylı yapmak isteyenler dikkatli bir şekild izlesin iyi kötü bir baykuş kolye ortaya çıkaracağınızdan eminim. Sizlere kendiniz yapabileceğiniz bir kaç proje linkimizde yazımızın sonunda paylaşmak istiyorum. Denemek isteyen tüm hanımlara kolay gelsin.

Keçeden Çiçek Yapılışı Detaylı Anlatım

Keçeden Bardak Altlığı Yapılışı

Örgü Kolay Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git