Mantı Örnekli İğne Oyası Yapılışı

Bugün daha önce karşılaşmadığınızı düşündüğüm adıyla kayseri bölgemizi andıran mantı iğne oyası yapılışı ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız. Daha evvelde bir çok anlatımını ve örneklerini 1yumak.com web sitemizin iğne oyaları bölümünde sergilemiştik. Bunlara bir yenisinide mantı iğne oyası örneği ile devam edeceğiz.

Sürekli aynı iğne oyaları yapmaktan sıkıldıysanız bu örnekle hayat bulabileceksiniz veya çok güzel yazma oyaları yapabileceksiniz. Yapılışıda okadar zor sayılmaz mantı oyası yapımı için konumuzun sonunda paylaştığımız anlatımlı mantı iğne oyası yapılışı videomuz size destek olacaktır.

Mantı oyasını daha çok renkli yazma ve tülbentlerde kullanırsanız daha şık ve hareketli duracaktır. Canlı cıvıl cıvıl renklerde yaparak yazma oyasını daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Örneğimizdeki mantı oyası yapımı beyaz yazma üzerine kırmızı ve vişne cürüğü renklerinde kullanılmış sizde yapmak istiyorsanız bu renkleri tercih edebilirsiniz oldukça güzel ve gösterişli duruyor.

Mantı iğne oyası örneği ile güzel bir tülbent oyalayarak genç kız ve erkek çocuklarınızın çeyizlerini süsleyebilirsiniz. Sırası gelmişken daha önce sizlere sunduğumuz çeyizler için iğne oyası havlu kenarı modelleri konumuz ilginizi çekebilir. Daha fazla örnek ve iğne oyası yapımı için iğne oyaları kategorimizi inceleyerek ulaşabilirisiniz.

Mantı İğne Oyası Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Mantı oyası ile ilgili bilgileri aktardıktan sonra gelelim en güzel ve en değerli bilgiye aşağıdaki iğne oyası mantı örneği video anlatımını bulabilirsiniz. Kolaylıklar diliyorum

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git