Mükemmel Şekilde Örülmüş Tığ İşi Örgü Takı Modelleri

Bu yazımızda sizlere örgü ve tığ işi çalışmaları ile ne kadar farklı ve güzel işler ortaya koyulabiliyor göstermeye çalışacağız. Biz bayanların en büyük tutkularından biride takılardır. Bayan takı modelleri dediğimizde hemen hemen herkezin aklına parlak gümüşler, pırlantalar ve taşlı süslemeli altın takılar geldiğini biliyoruz. Fakat bu kez düşündüğünüz gibi olmayacak. Çünkü sizlere örgü ve tığ işi ile yapılmış muhteşem takı modellerini bir araya getirdik.

İnanın bu takıları yapmak oldukça zor ve çok fazla emek gerektirmektedir. Ama sonuç bir harika örgü küpeler, örgü kolyeler ve tığ işi yüzükler hepsi profösyonelce yapılmış el işleri. Bazıları ise fabrikasyon yapımı ama ne olursa olsun tığ işi örgü takılarla da oldukça zarif ve şık görünebilirsiniz.Genellikle yazlık ve sayfie alanlarda salaş giyimin üstünde kullanılan örgü ve tığ işi takı örneklerine rastlıyorum zaman zaman oldukça kibar ve güzeller sizde mutlaka bir tanesini denemelisiniz.

tığ ile örülen takı modelleri

Zaman zaman sitemizde bu tarz örgü takı modelleri ve yapılışlarına yer vermeye çalışacağız bu yazımızdaki ve galerimizdeki örnekler, tığ işi takı modellerimize bir ilk olsun sizden gelecek öneriler doğrultusunda örgü takılar ve yapılışları hakkında içeriklerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.

Örgü Takı Modelleri İçerisinde En Çok Tercih Edilen Modeller Hangisidir ?

Örgü modelleri kategorimizde bir çok örnek ve motif paylaşmıştık fakat örgü takılarla ilgili bir paylaşım hiç yapmamıştık.Beğendiğiniz modelin altına yorum yaparak anlatımını isterseniz editör arkadaşlarımız kısa sürede tığ işi takı nasıl yapılır size detaylı olarak anlatacaklardır. Konumuza geri dönersek örgü takılardan en çok tercih edilenler şüphesiz ki kadınların bir numarası olan tığ işi kolyelerdir.

Çeşit çeşit boncuklusu, örgü şeklinde olanı, uzun ve kısa modelleri ile birden fazla şekilde ve örnekte örgü kolye takıları bulabilirsiniz. Bazı modeller altından ve gümüşten çok daha değerli olduğunu söyleyebilirim.Neden derseniz bu kadar uğraş ve emek inanın bana çok daha değerli. Gösterişli zarif bir el emeği bir ürünü boynunuzda taşımak istemezmisiniz.

Örgü ile yapılmış takı modelleri içerisinde en çok sevilen diğer örnekler ise örgü bileklikler ve yüzükler gelir.Örgüden ve tığ işinden yüzük mü olur demeyin. Çünkü galerimizi incelediğinizde hemde ne kadar güzel yüzükler yapılabildiğini göreceksiniz.

Tığ İşi İle Yapılmış Bayan Örgü Takı Modelleri ( Fotoğraf Galeri )

Evet hanımlar sıra geldi sizlerle bu güzel örnekleri paylaşmaya, elbetteki bunları biz yapmadık keşke yapabilseydik. Marifetli hanımların yapmış ve paylaşmış olduğu pinterest, facebook gibi paylaşım sitelerinden izinlerini alarak paylaştığımız görsellerdir.Örgü takı örneklerimiz içinde kısaca sayacak olursak tığ işi küpeler, tığ işi kolyeler, tığ işi örgü kapı süsleri, örgü kitap ayraçları ve birbirinden şahane çiçek motifleriyle süslenmiş değişik örgü takı tasarımları var incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Makrome Bileklik Nasıl Yapılır ?

İp ile örgü Bileklik Nasıl Yapılır Detaylı Anlatım

Plastik Şişe Dipleri İle Takı Aslıkılığı Yapılışı Detaylı Anlatım

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git