Örgü uzun parmaksız eldiven yapılışı

Belkide her zaman merak ettiğiniz uzun parmaksız örgü eldiven nasıl örülür sorusunun cevabını alabileceğiniz çok güzel bir modeli size göstermek istiyoruz. Örgü modellerinin kolay bir şekilde örülüp de, üzerine bir kaç küçük dokunuşun yapılarak nasıl farklı bir tasarım haline geldiğini de bu yazımızda göreceksiniz. Artık klasikleşmiş ve dümdüz modelleri kadınlarımız bırakalı çok oldu. Bu modelleri örüp, birbiri ile paylaşan hanımlar, hem ilham alıyor, hem de o modeli daha fazla nasıl geliştirebilirim diye düşünerek yaratıcılıklarını ortaya çıkartıyorlar.

Parmaksız ve uzun eldiven yapılışı örgü modelleri yaparken size çok değişik şeyler ortaya çıkartmanıza yardımcı olacak bir örnek. Uzun olması, yakından incelenebilmesi ve detay bakımından oldukça zengin oluşu güzel işlere yapmanıza sebep olacak. Zaten örgü ile yapılmayacak şey kalmadı artık.

Uzun ve parmaksız eldiven çok daha şık

Diğer basit modellerle karşılaştırıldığında elbette uzun eldivenlerin bir şıklığı var. Detay ve modelin kendine özgü tasarımları ile modeller harika bir görüntü sağlıyor. Kışın elleriniz çok fazla üşüyorsa, ve ellerinizin her yerini korumak istiyorsanız, bu model tabii ki size göre değil. Ama uzun olması, dirseklerinize kadar çıkması, çok daha fazla alana sıcaklık ve koruma sağlayacak. Uzun olması, örmek için sizin gözünüzü korkutabilir. Ama modelin kolaylığı ile çabucak örüp, üzerine çeşitli aksesuarlar ekleyerek de örebilirsiniz.

Fotoğraflı yapılışı ile uzun ve parmaksız eldiven

Size her zaman tavsiye ettiğimiz bir şey var: eğer modelin motifi size zor geliyorsa, onu aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. İşte bu örnek de bu tanıma uyuyor. Doğru ve uygun çeşitlilikte bir kaç düğme ile çok güzel bir model ortaya çıkmış.

Bulduğunuz güzel ve farklı örgü modellerini örmek için anlatıma ihtiyacınız olabilir. Bu anlatımlar sayesinde, model üzerinde daha kolay çalışıp örebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki anlatım parmaksız ve uzun örgü eldiven yapılışını anlatımlı olarak size veriyor. Bu sayede daha kolay bir şekilde çalışabilirsiniz. 1yumak.com anlatımlı örgüler için çok güzel çalışmalar paylaşıyor. Sizin işinize yarayabilecek ve anlatımları sayesinde kolay bir biçimde oluşturabileceğiniz bu modelleri incelemeden geçmeyin.

Uzun ve parmaksız örgü eldiven nasıl yapılır

Modelin anlatımı fotoğraflarda çok net. Renk bakımından beğenmemiş olabilirsiniz. O da sizin kendi inisiyatifinizde. Sevip hoşlandığınız modelleri, beğendiğiniz renkler ile örerek kullanabilmek gerçekten harika bir duygu. Kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git