Örgüde Motif Birleştirme Yapılışı ( Videolu Anlatım )

Örgü ve elişlerine başlayan hanımların ilk aradıkları şey genelde kolay ögrü motifleri oluyor.Çünkü örgü modelleri ile yapılabilecek aşırı emek isteyen ve bir okadar bilgi birikimi gerektiren  güzel örgü modelleri ve örgü örnekleri varki yeni başlayan hanımların zorlanmaları elbette çok normal buluyoruz. Peki kolay örgü motifini bulduktan sonra sıra örgüde motif nasıl birleştirilir sorusu akla geliyor.

Tabi bizde burada hemen bir nokta koyarak konumuzdan bahsedeceğiz. Tığ işi örgü modellerinde kolay motif birleştirme nasıl yapılır merak ediyorsanız. Bu konumuz sizin tüm sorularınızı cevaplar nitelikte olacak.Çünkü sizler için eklediğimiz motif birleştirme yapılışı ile ilgili video oldukça işinize yarayacak cinsten.

Özellikle bu örgü tekniğini bebek battaniyesi örmeyi seviyorsanız en çok bebek battaniyesi örgülerinde motif birleşirmelerde kullanabilirsiniz. Tabi sadece bebek battaniyesi örnekleri ile sınırlı değil motif birleştirme tekniğimiz hemen hemen her örgüde aynı mantık ile birleştirme yapabilirsiniz. Motif birleştirme teknikleri ile alakalı web sitemizde bir çok resimi ve videolu anlatım bulabilirsiniz.

Örgüde Motif Nasıl Birleştirilir Videolu Anlatım

Aşağıdaki motif birleştirme yapılışı videosunda farklı bir teknik kullanılmış ve dikiş ve birleştirme alanları gözükmüyor buda örgünüzü daha kaliteli kılacaktır. Denemek isteyen tüm hanımlara kolay gelsin diyorum.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git