Örgüde Tunus İşi Patik Modelleri Yapımına Nasıl Başlanır?

Tunus işi patikler çeşitli motiflerin işlenmesiyle oluşan birbirinden güzel ve gösterişli patiklerdir. Tunus işi patiklerin üstündeki işlemeleri bugüne kadar hep sonradan işlenerek yapılır sanıyordum. Fakat işin aslı bu şekilde değilmiş tunus işi patik modellerinin üzerinde görmüş olduğunuz işlemeler örgümüzü örerken yani patiğimizi oluştururken işliyoruz. Yani sonradan motifler ile süslemiyoruz. Eğer sizde bu bilgiyi bilmiyor iseniz size de sürpriz olmuş olabilir.

Bu yüzden örgü modelleri ve eli şi örnekleri arasında yapmak istediğiniz örnek tunus işi patik örmek ise bunu bir kez daha düşünmeniz gerekir çünkü tunus işi patikler hiçte göründüğü kadar kolay değil. Size önerim tunus işi patikler yerine örmesi daha kolay bayan patik modelleri tercih etmeniz yönünde olacak. Eğer hiç patik örmediyseniz başka bir yazımızda bahsettiğimiz basit ve kolay tığ işi patik yapılışı konumuzu incelemeniz yararınıza olacaktır.

Örgüde Tunus İşi Patik Modellerine Nasıl Başlanır ?

Eğer tunus işi patik örmede kararlı iseniz o zaman bu konumuz size mutlaka yarar sağlayacaktır. Detaylara geçmeden önce farklı ve değişik tunus işi patik modelleri için vermiş olduğumuz linkimizi ziyaret ediniz. Sizler için tunus işi patik yapımını hakkında hiçbir fikri olmayan örgü ve tığ işi seven hanımlar için bir kaynak olarak paylaşıyoruz.

Kolaylıkla tunus işi patiğin nasıl yapıldığını ve tunus işi örgüye nasıl başlanır videomuzu izledikten sonra öğrenmiş olacaklar.Tunus işi örgüler sadece patiklerle sınırlı değil eğer bu teknikle yeni tanışıyorsanız daha oldukça yolun başındasınız diyebilirim. Çünkü örgü seven hanımlar tunus işi örgü tekniği ile harika bebek battaniyeleri, hırkalar, bereler örüyorlar. Sizde daha fazla örgü modeli arıyorsanız 1yumak.com web sitemizi takip ediniz.

Tunus İşi Patik Modellerinde Patik Yapımına Nasıl Başlanır Eğitim Videosu

Gelelim tunus işi patik nasıl başlanır ve nasıl örülür. Hepimizin merak ettiği noktaya, Şenay İle Örgü Dünyası Youtube kanalından almış olduğumuz bu video anlatımı için Şenay hanıma şükranlarımızı sunuyoruz ve mutlaka kanalını ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Tunus işi patikler hakkında oldukça başarılı videolar çıkarmaktadır. Tunus işi patik nasıl örülür videomuz yaklaşık 5 – 6 dakika sürmektedir. Bu kadar kısa zamanda tunus işi örgü tekniğiniz öğrenmeniz kolay olmasa da size değerli ipuçları verecektir.

Tunus İşi Örgü Çalışmaları ile ilgili Diğer Konularımızdan bazıları ;

Tunus Afgan Örgüsü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Detaylı Anlatımlı Bebek Patiği Nasıl Örülür ?

Baklava Dilimli Tunus İşi Örgü Bebek Battaniyesi Yapımı Videolu Anlatım

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git