Örgülerinizde Kullanacağınız Değişik 24 Adet Örgü Örnekleri

İster iğne oyası işleri olsun, isterseniz örgü modelleri olsun değişik modelli örgü örgü örnekleri elinizin altında olmak zorunda. Biz kadınlar sürekli bu işlerle uğraştığımızdan, her geçen gün daha değişik modeller oluşturmak için çabalıyoruz. Her ne model örüyorsanız örün, model ve motif farklı olmadığı sürece, bir sıradanlık içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu yüzden modelin kesimi ve şekli kadar, üzerindeki desen de oldukça önemli bir hale geliyor.

Örgülerinizde değişik ve yeni örgü örnekleri örmek için modellere ihtiyacınız olacak. Bu modeller size oldukça iyi referans alabileceğiniz şekilde olmalı. Küçük boyutlu örgüler hariç, yani patik, eldiven gibi modellerden ziyade, daha büyük boyutlu, battaniye, hırka, kazak gibi vaktinizi alacak modellere başladığınızda, örneği beğenmezseniz ve hoşunuza gitmezse çok geç olabilir. O zamana kadar ördüğünüz modeli söküp tekrar başlamak zorunda kalabilirsiniz. O yüzden, değişik örgü örneklerini örgülerinizde kullanmak için iyi araştırma yapmalısınız.

Değişik Örgü Örnekleri Yapacağınız Modellere Hava Katacak

Ördüğünüz örgü örneği ne olursa olsun, üzerindeki motifin önemi çok büyük. Onu güzel gösterecek, değişik bir hava katacak ve üzerinizde veya bebeklerinizin üzerinde güzel görünecek örnekler seçmeniz gerekli. Doğru renk seçenekleri ve doğru motif örnekleri bir araya geldiğinde, ortaya çıkan modeller oldukça güzel oluyor. Özellikle renk seçimlerindeki tarzınız ve zevkiniz, modellerdeki albeniyi çok daha yükseklere çıkartacak.

Her Modele Uygulayabileceğiniz Değişik Örgü Örnekleri

Değişik bir örgü örneği bulduğunuzda, onu yaptığınız her modele uygulamak istersiniz. Bu çok doğal. Modelin güzelliğini her şeyde görmek istersiniz. Hem kendinize hem çocuk ve bebeklerinize öreceğiniz her modelde bir değişiklik görmek en doğal hakkınız. Bu yüzden de sizin için sürekli farklı ve değişik modeller bulmak için sürekli araştırıyoruz. Örgü modelleri kategorisinde en değişik modelleri inceleyebilirsiniz. Hatta bunların arasında şiş ile timsah sırtı örgü örneği videolu anlatım konusuna mutlaka bakın. Harika bir model.

Harika 24 Adet Değişik Örgü Örnekleri

Aşağıdaki galeride sizler için bir sürü model arasından eleyip çıkarttığımız değişik örgü örneklerini inceleyebilirsiniz. Hemen hemen her şekilde, her modele rahatlıkla uygulayabilmeniz için modeller eklemeye çalıştık. Aralarında hayvan figürleri bile var. Çok güzel ve farklı modellerle örgüleriniz çok şık bir hale gelecek.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git