Örümcek Ağı İğne Oyası Modeli Yapımı Türkçe Video

Eğer kendinize yeni ve her zaman kullanacağınız bir iğne oyası modeli arıyorsanız çok beğeneceğiniz bir yapımı sunacağım. Tüm hanımlar modaya ayak uydurmak, popüler gelişmeleri takip etmek ister. Bu durumda son haftaların popüler iğne oyası örümcek ağı modeli yapımını öğrenmek isteyeceksiniz. Eski ve evinizin her yerinde olan güzel oyaların dışında zaman geçtikçe daha farklı modeller ortaya çıkıyor. Bir modelin aranan özelliği her zaman kullanılabilmesi ve kolay yapılmasıdır.

İğne oyası işlemek için sabır ve özveriye ihtiyacınız vardır. Sürekli yapmak istediğiniz, ayrıca işlerken de son derece keyif aldığınız iğne oyaları için bazı hanımlar zaman bulamadıklarını söylüyor. Ama hızlı bir şekilde ilerleyeceğiniz modeller bulduğunuzda hem evinizin işiniz yapıp hem de el işlerini yetiştirmeniz mümkün. Tabi kendinizi çok yormamak şartıyla.

Burada anlatacağım model yine bir çiçek şeklinde olacak. Ama diğer modellerden bir farkı olacağı için bunu daha çok beğeneceksiniz. Kendi etrafında dönen bir model olan örümcek ağı için hemen kumaşın kenarından başlamanıza gerek yok. Direk elinizde işleyip dilediğiniz yere dikebilirsiniz.

iğne oyası modeli örümcek ağı yapımı videolu anlatım

İğne Oyası Örümcek Ağı Modeli

Herkesin el işleri konusunda kullandığı teknik farklıdır. Bu yüzden bir başkası ile aynı modeli denemek isterseniz aynı görüntüye sahip olmadığını fark edebilirsiniz. Ama herkes kendisinden bir şeyler katarak modeli tamamlamaktan zevk alır. Siz de yeni modeller elde etmek için her tekniği kullanabilirsiniz. Böylece bildikleriniz hafızanızın bir kenarında kalmaktan kurtulur ve işlemelerinizin güzelleşmesini sağlar.

İğne oyası örümcek ağı modeli için sorularınız olursa yorum olarak belirtebilirsiniz. Ben aşağıdaki video yardımı ile hemen öğreneceğinizi düşünüyorum. Bu modeli daha önce yaptıklarınıza da benzetebilirsiniz. Üzerine bir şeyler ekleyerek farklı ve kendinize ait bir model de oluşturabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize ve ellerinizin alışkanlığına göre işlemenizi uygulayabilirsiniz.

Örümcek modelini işleyeceğiniz ürüne de dikkat etmelisiniz. Mutlaka birbiri ile uyumlu renkler içermeli. Yoksa ne kadar güzel bir model olursa olsun hoşunuza gitmeyen bir görüntü elde edersiniz. Bütün emeğinizin boşa gitmesi de söz konusu. Modelleri denemeden önce renk konusundaki kararsızlığınızı bitirebilir ya da beyaz renk kullanıp düşünmekten kurtulabilirsiniz.

Son Haftaların Popüler İğne Oyası Modeli Örümcek Ağı Yapılışı

Son haftaların popüler iğne oyası modeli örümcek ağı yapılışı sizi hiç zorlamayacaktır. On beş dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Ayrıca renksiz olduğunu düşündüğünüz elbiselerin, eski ve renk vermek istediğiniz kıyafetlerin üzerinde bu model çok güzel duracaktır.

Kıyafetler dışında ben örümcek ağını atkı ve bere gibi şeylerin üzerine de dikiyorum. Gerçekten inanamayacağınız bir güzellik veriyor. Yaptıklarınız sadece kumaş kenarlarında kalmasın. Mutlaka daha fazla kullanım alanı oluşturun. Ben çok güzel fikirler üretebileceğinize eminim. Fikirlerinizi benimle de paylaşabilirsiniz.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git