Örümcek Yuvası Örgü Modeli Yazlık Bayan Yelek Modeli

Tüm hanımların ilgisini çeken örgü modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Her model örgü daima moda olarak kalacaktır. Bizler de öğreneceğimiz modeller ile modayı takip ediyor olacağız. Evlerimizde kendimizi stresten uzaklaştırmak için yaptığımız örgüler herkes tarafından çok beğenilir. Beğenildiğini görmek de bizi son derece mutlu eder. Böyle mutlu eden bir aktiviteden uzaklaşmak da mümkün değildir. Ayrıca denediğimiz yeni modellerin bitmiş hallerini kendimiz beğendiğimizde de mutluluğumuz kat kat artar. Öyleyse şimdi örümcek yuvası örgü modeli yazlık bayan yelek modelini öğrenelim.

Bu modelde de şiş ile örgümüzü tamamlayacağız. Genelde tığ ile yapılan örgüler daha zahmetlidir. Bu nedenle hanımlar şiş ile yapacakları örgü modellerine daha fazla alışkındır. Ayrıca diğer tığ ve şiş modellerine de web sitemiz üzerinden ulaşabilir, kendinize özgü olan motif ve modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz bunu yorum yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemize yapacağınız yorumlar uzman ekibimiz tarafından dikkate alınıyor ve en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır. Duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, modelleri denedikten sonra sonuçlarına göre yorum yapabilirsiniz.

bayan yazlık yelek modeli videolu anlatım

Yazlık Bayan Yelek İçin Örümcek Yuvası Örgü Modeli

Bayan yelekler için bir çok model vardır. Ama en güzellerinden biri örümcek yuvası modelidir. Sizler bu modelden elde ettiğiniz yelekleri dört mevsim kullanabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde akşam serinliği için üzerinize yelek almak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda kış mevsimi de havalar soğuk olacağından sırtınızı sıcak tutmak sizi birçok hastalıktan koruyabilir. Kendi sağlığınızı korumak için üşümemeye özen göstermeniz gerekir.

Bu modelleri aynı zamanda çocuklarınıza öreceğiniz yelekler için de kullanabilirsiniz. Yakınlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Üzerinde sizin emeğiniz olan bir hediye kendilerini değerli hissettirecektir. Aynı zamanda yaptıklarınızı paylaşmanın da mutluluğunu yaşarsınız. Böylelikle çevrenizdekiler de sizlerle kendi yaptıklarını paylaşır. Unutmayın ki paylaşmanın çok olduğu bir yerde sevgi de gittikçe artar.

Yazlık bayan yelek için örümcek yuvası modelini yaparken çok zorlanmayacaksınız. Hatta diğer karışık modellere göre daha rahat ilerleyeceksiniz. Bazı örgüler sürekli çalışmanıza rağmen ilerlemiyormuşsunuz gibi bir his yaratabilir. Ama bu gün öğrendiğiniz modelin hızlı bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz.

Örümcek Yuvası Örgü Modeli Yazlık Bayan Yelek Yapımı

Örümcek yuvası örgü modeli aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı sayesinde zorluk çekmeden öğreneceksiniz. Ayrıca elde ettiğiniz modelden yelek dışında da bir şeyler yapabilirsiniz. Bu modeli nerelerde kullandığınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu modeli yazlık bir yelekte kullanacağımız için açık renkleri tercih etmemiz daha uygun olacaktır. Eğer kış mevsimi için yapmak istiyorsak da koyu renkler daha uygundur. Tabi renk seçimi tamamen kişisel zevkinize bağlıdır. Yine de birine hediye edecekseniz ona fikrini sormanızı öneririz. Şimdiden bütün hanımlara kolay gelsin.

Gönülden Örgüler’e bizimle örümcek yuvası örgü modeli yazlık bayan yelek modelini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git