Parmağın Etrafında ve Kalemle Yapılan İğne Oyası Modeli

Merhaba arkadaşlar. Düz ve her zaman yapılan iğne oyaları dışında farklı modeller yapmak istersiniz diye düşündüm. Bunun için sizlere bu yazıda parmağın etrafında ve kalemle yapılan iğne oyası modelinden bahsedeceğim. Öncelikle bu model yapımında ihtiyacınız olan her zaman kullandığınız malzemeler dışında bir de kalemdir. Hepinizin çok merak ettiğini ve hemen öğrenmek için sabırsızlandığını biliyorum. Öyleyse başlayalım.

İğne oyası denince akla genel olarak gelen bazı modeller var. Bazı zamanlarda bu tarz hep kullanılan modeller ile devam etmek istemezsiniz. Hepimiz zaman zaman yeni bir şeylerin arayışına gireriz. Bu da çok doğal bir davranıştır. Sizlere en farklı ve daha önce görülmemiş iğne oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip ederseniz her gün saatlerce araştırma yapmaktan da kurtulmuş olursunuz.

Bu modelin bitmiş halini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Çünkü daha önce bu tarz bir yapılış şekli ile karşılaşmamış olabilirsiniz. Kesinlikle hem çok güzel hem de bir o kadar farklı bir modeldir. Umarım sizler de beğenir ve düşüncelerinizi benimle paylaşırsınız. Bu yazıyı okuduktan sonra modeli denemek için vakit kaybetmeyin.

parmağın etrafına ve kalemle yapılan iğne oyası modeli yapımı videolu anlatım

Parmak İle Yapılan İğne Oyası Örneği

El işi yapan tüm hanımların farklı bir teknik kullandığını bilirsiniz. Herkes herhangi bir materyal aracılığı ile iğne oyasında değişiklikler yaratabilir. Önemli olan doğru teknikleri hangi modelde kullanacağınızı öğrenmektir. Eliniz kullandığınız malzemelere alıştıktan sonra devamı çorap söküğü gibi gelecektir.

İğne ile desenler yapmak aslında zahmetli bir iştir. Sadece bir iğne ve ip kullanarak ne kadar güzel işlemeler yaptığınıza bir kez daha bakın. Özellikle yeni öğrendiğiniz zamanlarda yaptıklarınız ile karşılaştırırsanız günler geçtikçe kendinizi ne kadar geliştirmiş olduğunuzu göreceksiniz. Bu başarınızı hayatınızın her alanında gösterebileceğinizi unutmayın. Çalışırken yeteri kadar özveri gösterirseniz üstesinden gelemeyeceğiniz iş yoktur.

El işlerine daha fazla alışabilmeniz için bir çok yeni model ile karşılaşmanız gerekir. Eğer artık daha zor işler yapabileceğinizi düşünüyorsanız çok farklı iğne oyası modellerinden yararlanabilirsiniz. Web sitemizde herkesin eline uygun bir model bulunmaktadır. Pratik kazanmanız açısından her birini denemeniz olumlu sonuçlar verecektir.

Parmağın Etrafında ve Kalemle Yapılan İğne Oyası Örneği Türkçe Videolu

Biraz önce anlattıklarımı dikkate alırsanız kısa sürede çok daha iyi işler çıkaracağınızı düşünüyorum. Aşağıda paylaşmış olduğum videoda parmağın etrafında ve kalemle yapılan iğne oyası modeli yapılışı mevcuttur. Siz de bu videoyu izledikten sonra yeni bir modele daha hakim olacaksınız.

Burada öğrendiklerinizi kendi bildikleriniz ile de birleştirebilirsiniz. Birden fazla modelden yardım alarak kendinize özgü şekiller ortaya çıkartabilirsiniz. Böylece rutinden kurtulmuş olur, üretmenin mutluluğunu yaşarsınız. Yaptıklarınızı da sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Tüm hanımlara sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum. Kendinize iyi bakın.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git