Penye İple Örgü Bebek Puseti Nasıl Yapılır ?

Güzel günlerinizde sevdeiklerinize şirin ve çok sevimli bir hediye etmek istemezmisiniz. Bunun için size harika bir süprizimiz var. Eğer elişi ve örgü örnekleri hakkında araştırmalar yapıyor. Örgü ipleri, tığ ve şişlerle yatıp kalkıyorsanız bu fikir sizin için oldukça güzel ve pratik olacak.Özellikle yenidoğan bebek ziyaretlerinde götürebileceğiniz güzel bir hediye olacaktır.

Peki bu hediyemiz ne olacak hediyemiz penye iple yapılmış örgü bebek çantası ve puseti olacak ! Belki bu güne kadar karşılaşmamış olabilirsiniz ama bu güzel örgü bebek puseti hem çok şık hemde sevimli. Kalın penye iple yapılmaktadır. Detayları hem fotoğraflarla hemde videolu anlatım ile sizlere sunmaya çalıştık. Dediğimiz gibi genelde yenidoğan bebek ziyaretlerine ne götürsem diye hepimiz düşünmüşüzdür.

Bu elişi ile yapılmış örgü bebek çantası ve pusetini örerek götürmeniz hem çok değerli el emeği bir hediye olacak hemde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Örgü pusetinizi örerek içerisine bir bebek battaniyesi ve kokulu sabunlarla süsleyerek kendi ihtiyaçlarınızda veya sevdiklerinize hediye olarak götürebilirsiniz.

Renkli Örgü Bebek Çantası Ve Örgü Bebek Puseti Modelleri

Örgü puset ve bebek çantalarını hep hazır görmüş ve satın almış olabilirsiniz ama artık kendi bebek çantanızı ve bebek pusetinizi kendiniz örebilir ve istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Bunlara örnekler aşağıdaki galerimizde sizler için bir araya getirdik el yapımı örgü pusetleri görüp inceleyebilirsiniz.

 

Penye İpten Örgü Bebek Puseti Veya Çantası Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Evet bu değerli örgü bebek çantası yapımına ait detaylara, daha öncede söylediğimiz gibi örgü puset yapabilmek için kalın penye ipleri tercih etmelisiniz. Tuhafiyelerden kolayca bulabilirsiniz, kalın bir şiş ve istediğiniz süslemeler için seçeceğiniz küçük motif süslemeleri ile aşağıdaki bebek çantası ve puseti yapımı videomuzu izlemeniz yeterli olacaktır. Boş şanslar.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git