Püsküllü Yeni Lif Modelleri

Biz hanımların en çok sevdiği ve en çok ördüğü örgü modelleri arasında lif modelleri gelir şüphesiz, bu yüzden bu gün yapacağımız paylaşımda sizlere püsküllü ve saçaklı lif modellerinden oluşan bir galeri oluşturmaya çalıştık umarım hoşunuza giden lif modelleri ile karşılaşırsınız galerimizde. Eğer örgü ve tığ işleri ile yeni ilgilenmeye başladıysanız ve örgü öğrenmeye çalışıyorsanız lif modelleri ve lif örnekleri sizin için bulunmaz bir kaftan olacaktır.

Neden derseniz lif modellerini örmek çok kolaydır, çok kolay derken bu sizin model ve tasarımınızla orantılıdır eğer çok zor bir lif örneği seçmedi iseniz işiniz oldukça kolay olacaktır. Lif modelleri ile bebeğiniz için sevimli bir lif örerek onun ilk banyosunda kullanabilir hem o güne bir değer katmış hemde kendi ördüğünüz lifle çocucuğunuzu yıkadığınız için ayrı bir mutlu olacaksınız.

Lif modelleri ve sabun bezleri örgü modelleri arasında çok çeşitli alanlarda kullanılır çeyizler için ve banyo aksesuarı olarak evlerde en çok kullanılan örgü modelleri içindedir lif modelleri. Şimdi sizler için hazırladığımız püsküllü yeni lif modelleri galerimize bir göz atalım.

Püsküllü Yeni Lif Modelleri Ve Lif Örnekleri

Etiketler:

Püsküllü Yeni Lif Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hazal dedi ki:

    Bu lif modellerini nasıl örebilirim yardımcı olurmusunuz.

Sayfa başına git