Sevimli Değişik Örgü Bebek Elbiseleri

Her anne çocuğuna farklı ve güzel şeyler giydirmek ister. Annelere bu büyük bir keyif verir. Babaanneler ve anneanneler torunlarına daha dünyaya gelmeden yapmaya başlarlar. Cicili bicili kıyafetler bebekleri daha da sevimli yapar. Örgü bilmeyen bir anne bile bebeği için gördüğü güzel bir kıyafeti yapmaya çalışır. Tığ ya da şiş ile yapılan örgü bebek elbiseleri bebeğimizi daha sevimli hale getirir.

Kalın yünden yaparak kışın sıcak, ince yünden yaparak yazın serin tutan elbiseler ile bebekler rengârenk, cıvıl cıvıl ve farklı görünürler. Yaptığınız bu güzel elbiseleri renkli çiçekler ile süsleyerek daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Zaten sevimli ve çok tatlı olan bebekler sevimli ve değişik örgü bebek elbiseleri ile daha tatlı dururlar. Birçok bebek elbise modelleri içinden en güzelini seçmek çok zor olmakla birlikte anneler bebeklerine en güzelini yapmak ister. Bazen renkli bazen sade olsa da her bebek örgü elbise ile çok şirin olmaktadır. Bir anne için en büyük mutluluk kendi el emeği göz nuru olan elbiseyi bebeğine giydirmektir.

orgu-bebek-elbisesi-modelleri

Yaptığınız elbiseyi boncuklar ile örgüden yapılan çiçek motifleri ile süslediğinizde çok daha güzel bir tığ işi örgü bebek elbisesi görünümü elde edersiniz. Belki bu elbiseyi bir bandana ve bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Kız çocukları erkek çocuklara oranla daha fazla modele ve renge sahiptir. Etekleri değişik renkte farbadan oluşan bir etek nasıl da tatlı durur. Uzun kollu ya da askılı elbise modellerini günümüzde birçok internet sitesinden bulabilirsiniz. Yaptığınız askılı bir elbiseyi havalar soğuduğunda içine giydireceğiniz bir badi altına giydireceğiniz bir kilotlu yün çorap ile kışın da kullanabilirsiniz.

Kız Bebekler İçin Tığ İle Yapılmış Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Bebeğinize hazır alacağınız bir elbiseyi giydirmek istemiyor musunuz? O zaman farklı yünler ve renklerde olan elbise modellerinden birini seçerek kendiniz yapabilirsiniz. Şiş ile elbise yapmayı bilmeyen bayanlar tığ ile yapılan birçok bebek elbise modelleri arasından seçim yapabilirler. Yaptığınız elbiseyi kız çocuklarının olmazsa olmazı fiyonklar ile de süsleyebilirsiniz. En güzel elbiseler sevgiyle el emeği göz nuruyla yapılan elbiselerdir.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git